Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érez? Mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez? Mihez kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Az egész 5 évvel ezelőtt kezdődött, mikor megismertem egy fiút. Ő pont kint volt külföldön mire elkezdtünk beszélgetni de azt a 3 hónapot végig chateltük. Jól alakult minden, találkoztunk is mikor hazajött. Ott is ninden rendben volt. Aztán utána szépen fokozatosan elmaradt a kommunikáció nem beszéltünk. Én teljesen belebolondultam. Ezalatt az 5 év alatt nagyon sokszor összefutottunk már különböző szórakozó helyeken tök véletlenül, vagy néha igy vagy ő vagy én irok neki és beszélünk pár szót hogy mivan a másikkal. Októberben elmentem bulizni a barátnőimmel és ő isnott volt. Tancoltunk mondta sokat gondol rám stb és tudja hogy folyton eltűnik de komoly magánéleti problémái vannak, de találkotzunk személyesen és mindent elmagyaráz. Hát ebből a talibol nem lett semmu. Aztan most megint osszefutottunk egy szórakozóhelyen és lekezelo voltam vele. Aztan a buli végén mikor már úton voltam hazafelé irt hogy ne haragudjak rá, hogy mindig eltűnik es hogy én teljesen más vagyok mint a többiek... Es tenyleg szeretne talalkozni de kikellett menni külföldre megint. A kérdésem az lenne mit tegyek? Engem még mindig nagyon felkavar ennyi év után is, és ez is hogy valahogy mindig osszehoz minket a sors... Volt valaki hasonló helyzetbeb?
2018. jan. 15. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
volt persze, sok embert vettek már hülyére, nem te vagy az első. De idővel majd megtanulod hárítani az ilyen időhúzó kínlódásokat.
2018. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz magadba, eddig nem lett belőle semmi, akkor szerinted lesz valaha? Érdemes rá várni? Ha úgy érzed, hogy igen, akkor kínlódj tovább, mert egyszerűbb nem lesz sajnos. De ha nem, akkor engedd el teljesen, és van rá esély, hogy jobbat találsz nála. Vagy közelebbit.
2018. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, nemis gondoltam arra hogy várok rá. Nyilván ezalatt az 5 ev alatt voltak kapcsolataim. Csak idegesit hogy valahol mindig osszetalalkozunk es igy eselyem sincs teljesen kiverni a fejembol...
2018. jan. 15. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor gondold úgy, hogy egyszer majd talán, de most talán érdemesebb lenne megpróbálni teljesen elfelejteni. A jövőbe nem látunk, akár még lehet is valami, ha egyszer itthon marad rendesen, de addig csak eszed magad.
2018. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!