Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek ezzel a helyzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezzel a helyzettel? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és volt egy magántanárom (olyan 50-55 körüli férfi), és most hogy leérettségiztem, és lenyelvvizsgáztam, már nem járok hozzá. Viszont azt vettem észre, hogy nagyon hiányzik. Úgy érzem, hogy nagyon kötődni kezdtem hozzá, mindig törődött velem, végtelenül kedves és türelmes volt, volt hogy órán kívül is találkoztunk, beszélgettünk, próbált közeledni is, amit néha szívesen fogadtam, néha meg elutasítottam, nem tudom miért, nem voltam következetes, de nagyon jól esett, hogy így foglalkozik velem.

Az lenne a kérdésem, hogy a hiányát hogy tudnám elnyomni, mert hülyeség lenne ilyen kapcsolatba belemenni vele, mert hát mégis sokkal idősebb, viszont a törödése, és a kedvessége, meg úgy a jelentléte is borzasztóan hiányzik.

Szóval hogy kéne ezeket az érzéseket elnyomni, vagy hogy kezeljem őket?


2018. júl. 5. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem jársz hozzá, akkor el fog múlni magától.
2018. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Összetéveszted az apakomplexust a szerelemmel. Szüleid mennyire törődnek veled? Gyakran egy ilyen kötődés a hiányzó szülői szeretet helyén keletkezik.

El fog múlni, ne gondolkodj kapcsolatban.

2018. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Középfokúd lett? Mertha nem, akkor mehetsz hozzá felsőfokúra felkészülni. Vagy vannak komolyabb nyelvvizsga típusok, mondhatod, hogy arra készülsz. Semmiképp nem hívnám el vmi alaibivel, az azért elég egyértelmű lenne számára, maradj az óráknál. Ebben az esetben én csak így közelíteném meg. Közben azért finoman jelezd felé, hogy érdekled azért te sem akarsz fizetni "felesleges" òrákért. Mindenesetre ha alakul, lassan haladj vele, vigyázz mert ez tényleg nagyon nagy korkülönbség, dehát a szerelem nem ismer határokat. Ameddig jó a társasága és élvezed, csinád, mert ha nem, akkor azt fogod megbánni.
2018. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Én is vonzódtam anno egy tanáromhoz nagyon, és ő is hozzám (csókig jutottunk egyszer). Összeszedtem magam, átgondoltam a helyzetet, és tudatosan távol tartottam magam tőle. Szép lassan elmúlt.

Nem bánom, sőt, életem egyik legjobb döntésének tartom, hogy leépítettem. :)

2018. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Emelt érettségi, plusz felsőfokú nyelvvizsga.

Igen, tudom, hogy ez nem szerelem amit érzek, és tényleg nagyon rossz a kapcsolatom a szüleimmel, és pont ezért kezdtem kötődni hozzá, mert tőle kaptam meg azt a figyelmet és támogatást, amit a szüleimtől soha. De tudom, hogy ez nem fenntartható, és nem normális, ezért szeretnék ebből valahogy kijönni, de nem tudom hogyan.

2018. júl. 5. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor a helyzet világos. Kivetited a törődés utáni vágyad rá, mert ő foglakozott veled. Csak tudod ő ezt pénzért tette, ez egy üzleti megállapodás volt közte és a szüleid közt. Ezt tartsd észben.


Tartsd magad tőle távol, idővel elmúlik.

2018. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elmúlik magától, ha nem találkoztok.
2018. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elnyomás nem jó, mert az azt jelenti, hogy nem érted meg, nem nézel vele szembe. Amikor előjön ez az érzés, akkor minden alkalommal erősítsd meg magad, hogy te nem akarod ezt, és gondold végig, hogy miért. Nézz szembe ezekkel az érzésekkel, ugyanakkor mindig az eszednek megfelelően cselekedj. Ez a kettősség nem mindig könnyű, de nem is olyan nehéz. És minden megerősítéssel könnyebb lesz, majd eltűnik.
2018. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!