Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem miért keveri a szart?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem miért keveri a szart? Egyáltalán én mibe keveredtem?

Figyelt kérdés

Exemmel 7 hónap után szakítottunk sok minden miatt, de leginkább mert megcsalt.


Ezután össze jöttem az egyik barátnőjével aki amúgy is tetszett...2 hónapja "együtt vagyunk" de igazából csak szexelni járunk össze hétvégén.


Néha találkozok az exemmel is, mivel felszolgaló a kedvenc helyemen..utálom őt tiszta szívemből, de szexuálisan vonzódok hozzá, és egyszer azóta dugtunk, tehát megcsaltam ezt a mostanit sajnos és ilyeneket kérdezett utána "kinek jobb a puncija" stb...


Na de a mostani csajnál megláttam hogy folyamatosan beszélget (pedig utálják egymást) elméletileg Facebookon stb és engem pletykálnak ki lényegében ki, minden téren, össze beszélnek, meg néha olyanokat is írt az exem ennek a lánynak hogy béküljünk (amikor össze vesztünk) ez mi?


Egyébként a mostani csajomat sem kell félteni mert ő is össze jár az exével néha aki meg nekem a haverom...és mindenki tud mindenről.


Elegem lett az egészből...azt sem tudom mivan, össze vagyok zavarodva, nem tudom mit kezdjek a helyzettel, legszivesebben mind a kettőt agyonverném olyan szinten vagyok, de közben én is hibás vagyok mindenben...haverom is szarul van mert tudja hogy kefélek ezzel a lánnyal, én is, ez a csaj is csak az exem örül magának...


Mi ez az egész mit kéne csinálni?


2022. ápr. 20. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Rendezz egy iszapbírkózást köztük, és a győztes kapjon meg.

(melyik győzne szerinted az új vagy az ex?)

2022. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Találj még két szexpartnert és ne törődj semmivel.
2022. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jóó is az a szifilisz….
2022. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Folytassátok swingerben. Így mindenki megy a közösbe, probléma megoldva, nem lehet panasz.
2022. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem offoljatok a csajokat, ezek nem normálisok, mondjuk ti sem vagytok semmik, de ha rosszul érzitek magatokat, akkor zarjatok le.
2022. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha jól értem, mindenki tud mindenről és mindenkinek megfelel így.

Esetleg üljetek le minden érintettel egy időben, és beszéljétek meg, ki kivel van, mik a szabályok, stb.

2022. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
JA, és ha az egésznek vége, mindenki menjen STD-szűrésre!
2022. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nullánál is kevesebb.
2022. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az exem generál mindent amúgy, én még ilyen k..át nem láttam, egyébként esélytelen hogy ez tovább menjen így a mai nappal, hogy megláttam hogy rólam beszélnek ez így sok.
2022. ápr. 20. 22:56
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagy egy szent, ne felejtsuk el. Zsák a foltjat. 😂
2022. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!