Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezzem hogy jelentek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem hogy jelentek-e neki valamit mint puszta időtöltés?

Figyelt kérdés
Kikértem egy barátom véleményét erről, és azt mondta, hogy nem kell azt kimondania egy férfinek, a jeleket vegyem le. A jelek viszont összezavarnak. Nem a seggem fogdossa amikor találkozunk, hanem megérint úriember módján, amiből arra követeztetnék, hogy nem csak arra hajt, ugyanakkor rólam nem igazán érdeklődik, és saját magáról sem beszél, csak amennyit szükséges tudni. Egy közös társaságban vagyunk, így a találkozások adottak. Egyértelmű, hogy kedvel, ezt megállapítom, kedves, segítőkesz volt egy múltkori szituációban is, ugyanakkor kicsit azt érzem, hogy nagyon jó ha vagyok, boldog, viszont azt se bánná, ha nem lennék, mert annyira azért mégsem foglalkozik velem. Néha rám ír, amúgy meg nem keres. Lassan 3 hónapja ismerem.
2022. ápr. 23. 20:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Milyen szöveggel kérdezzek rá, ami nem ijesztő? Értitek...
2022. ápr. 23. 20:27
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem akar semmit, te ne kezdeményezz.
2022. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bővebben kifejted mit gondolsz a történetről?
2022. ápr. 23. 20:43
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem akar semmit. Ha lefekszel vele, annak örülni fog, de közös sírhelyben biztosan nem gondolkodik. Én nem foglalkoznék vele.
2022. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megszeret. Volt már olyan, hogy pár évnyi "ismeretség" után szerettem meg valakit. Simán lehet.
2022. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még időtöltésnek sem mondanám. Milyen jelek zavarnak össze? Semmiféle ilyesmit nem írtál.
2022. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hatos, érintés az jel.

Első vagyok akire ránéz és köszön amikor belép a társaságba. Kijön velem külön beszélgetni vagy ha látja egyedül vagyok, keresi a társaságom. Küld vicces képeket magáról, megnevettet, ilyesmik.

2022. ápr. 23. 21:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele és meglátod. Ezért nem kell itt kérdezgetni
2022. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én se látok itt semmi többet annál, hogy társaságban normálisan viselkedik egy általa kedvelt emberrel. Még randira sem hívott. Akkor lenne jogos, ha agyalnál rajta, de csak emiatt kérdőre vonni vicces lenne.
2022. ápr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Akkor vakok vagytok, már bocs.

Egy nő észreveszi, ha egy pasinak bejön.

2022. ápr. 24. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!