Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezzem hogy jelentek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem hogy jelentek-e neki valamit mint puszta időtöltés?

Figyelt kérdés
Kikértem egy barátom véleményét erről, és azt mondta, hogy nem kell azt kimondania egy férfinek, a jeleket vegyem le. A jelek viszont összezavarnak. Nem a seggem fogdossa amikor találkozunk, hanem megérint úriember módján, amiből arra követeztetnék, hogy nem csak arra hajt, ugyanakkor rólam nem igazán érdeklődik, és saját magáról sem beszél, csak amennyit szükséges tudni. Egy közös társaságban vagyunk, így a találkozások adottak. Egyértelmű, hogy kedvel, ezt megállapítom, kedves, segítőkesz volt egy múltkori szituációban is, ugyanakkor kicsit azt érzem, hogy nagyon jó ha vagyok, boldog, viszont azt se bánná, ha nem lennék, mert annyira azért mégsem foglalkozik velem. Néha rám ír, amúgy meg nem keres. Lassan 3 hónapja ismerem.
2022. ápr. 23. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor miért írod le magad, hogy annyira azért nem foglalkozik veled? :D Meg minek a kérdés?
2022. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem írtam le magam, nem tudom miről beszélsz. Miért? Mert a kérdés nem az, hogy bejövök-e neki, hanem az, hogy vajon mennyire.

Istenkém....

2022. ápr. 24. 09:15
 13/15 anonim ***** válasza:
"viszont azt se bánná, ha nem lennék, mert annyira azért mégsem foglalkozik velem"
2022. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom, csak tipp.
2022. ápr. 24. 09:29
 15/15 anonim ***** válasza:
Te mit szeretnél?
2022. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!