Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, ti mit szólnátok, ha kiderülne, hogy fél éve csal titeket a párotok, ráadásul a 14 éves gyereketek végig tudta és falazott neki? Haragudnátok a gyerekre?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 23. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Gyereket semmiképp nem állitanék 2 tűz közé eleve. Inkabb sajnálnám hogy cipelnie kellett ezt a terhet a sajat anyjával szemben. Mégha tini is. Akkor is gyerek.
2022. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
* a páromat tartanám aljasnak hogy ilyenbe rángatta a gyereket bele. Nemhogy még megcsal de ez is..
2022. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Eszembe nem jutna a gyerekre haragudni! Eleve mit tudhat erről egy gyerek? Lehet, hogy látott valamit, de meggyőzték, hogy rosszul, vagy éppen fölmérte, hogy mi van, de nem akarja, hogy a szülei emiatt szétmenjenek.

Ő aztán semmiről nem tehet!

2022. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Szegény gyerek lehet csak azt szerette volna, ha nem szakad szét a családja. Illetve lehet befolyásolta őt a másik fél. Szerintem rá ne haragudj.
2022. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekre semmiképp se haragudnék.

A párommal beszélnék.

2022. ápr. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ennyi idős gyerekként éltem meg hasonló szituációkat.

Teljes tagadasban voltam, hogy á biztosan nem jól láttam, stb. A félreérthetetlen sms üzenetek amik előttem villantak fel, már rohadt kellemetlenek voltak, de egyszerűen nem tudtam velük mit kezdeni, meg bármit is szólni.

Hidd el, a gyereknek sem jó ez, sőt kellemetlen, ez a szülők balhéja, a gyerek nem akar belefolyni.

2022. ápr. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Ezt így tudatosan nem lehet eldönteni, hogy nem fogsz haragudni. A legtöbb ember ilyen esetben a gyerekre is haragudni fog. Más kérdés, hogy az már egy tudatos döntés, hogy hogyan kezeli. Pl leülnek átbeszélni, és tisztázzák az okot.
2022. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy gyerek erről még akkor sem tud normálisan gondolkodni, ha nagyjából tudja miről van szó.

Nem az ő világa.

A pároddal foglalkozz. A gyereket hagyd ki szerintem.

2022. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!