Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy dolgozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy dolgozzátok fel lelkileg hogy folyamatosan minden felületen ostromolnak a férfiak, és mindenki kupakolni akar? Ez megvisel titeket?

Figyelt kérdés
F/31
2022. márc. 12. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Engem szimplán nem érdekel.
2022. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1: frigid vagy?
2022. márc. 12. 20:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Balázs! Egyáltalán nem ostromolnak minden lányt/nőt, sőt. Csak a kifejezetten szépeket. Nem tudom, honnan ez a tévképzet, hogy még a ronda nőknek is minden ujjára jut pasi, de ha a való életben nézel körbe, nem online társkeresőkön, ahol a férfiak egy bizonyos rétege válogatás nélkül ráír mindenkire, aki nőnemű, akkor azt láthatod, hogy a kevésbé szép nőknek nagyon is nehéz a párkeresés, és szexuális ajánlatokkal sem bombázzák őket kifejezetten gyakran.

Üdv,

Egy férfiszemmel unattraktív nő

2022. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Gyűlölöm! Olyan mintha mást nem is akarnának belőlem, mert nem bírják ki, hogy ne próbálkozzunk be. Mindig tesznek szexuális utalásokat, minden élethelyzetben. Nem is tudom komolyan venni őket, mert mindegyik dugni akar...azt mondják megismerni is...aha, ki veszi ezt be?
2022. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Úgy, hogy ha nagyon nyomulnak elküldöm őket a jó k anyjukba. Ha csúnyák, pl csöcsösek vagy pockosak akkor elmondom hogy milyen rondának tartom őket. Örömmel tölt el ha megalázhatom az ilyen bátor próbálkozókat, elvéve a kedvüket attól hogy még egyszer hozzám szóljanak az életben.
2022. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindig csalódok és sírok egy kört, mert ártatlanul beleélem magam, hogy lesz egy haverom és akkor előállnak ezzel a baromsággal mind, egytől-egyig. Alapból fura vagyok, sok autisztikus vonással, nagy nehezen próbálnék beszélgetni egy jót, de nem lehet. Nőkkel meg sajnos nehezebben értetem meg magam, mert ki kellene találni a mögöttes gondolataikat (igaz, egyre inkább azt gondolom, a férfiak között is sok az, aki nem egyenesen kommunikál). Szóval a végtelen magány jellemzi a napjaimat, mert tűrhető a külsőm és hiszékenyen, ártatlanul állok az emberekhez.
2022. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Engem ostromolnak. Nyilván, hiszen 21 éves vagyok. A “de megdugnálak” tekintetek/beszólások/üzeneteket megszoktam már. Nem is érdekelnek. Viszont egy-egy csoki, vagy összemosolygás nagyon fel tudja dobni a napomat.


Ugyanakkor sokszor én érzem magam kellemetlenül, amikor mondjuk rokon férje sasol, vagy az utcán olyan, aki mellett ott áll a barátnője. Na, ahelyett én szégyenkezem.

2022. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy sokan nem(csak) kupakolni akarnak, megsúgom. Hanem kiegyensúlyozott párkapcsolatra, szerelemre, vagy egy jó kalandra vágynak.
2022. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak 21 alatt ostromoltak élőben a 40+ apukák/papik.

Azóta szerencsére nem érnek ilyen kellemetlenségek. És én ezzel teljesen ki vagyok békülve. Online meg nem zaklattak soha pedig kifejezetten csinos vagyok.

2022. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt kell feldolgoznom, hogy nem teszik. 😕 Vagy néha azt, hogy foglalt pasi néz, szemez, mosolyog, jön oda hozzám beszélgetni, "incselkedés" lesz belőle, de tovább sajnos nem megy, pedig én simán szexelnék vele, méghozzá úgy, hogy ez csak ennyi lenne, eszemben sincs belerondítani a kapcsolatába.

Ja, eléggé megvisel, hogy ekkora szerencsétlen nyomorult vagyok... Vagyis pc-n fogalmazva, az egyik korábbi hozzászólót idézve: unattraktív.

2022. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!