Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik az exem én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik az exem én még mindíg szeretem de ő már egy másik életet kezdett hogyan tudnám vissza hódítani?

Figyelt kérdés
A story röviden hogy ez egy 5 éves kapcsolat volt és szakított velem mert nem akartam gyereket ő 4 évvel idősebb nálam én vagyok most 26 nem haraggal váltunk el és barátok maradtunk próbáltam túllépni rajta de nem tudtam eltelt 8 hónap és elöálltam hogy bevállalom vele a gyereket vettem gyűrűt is vázoltam a terveimet de ő neki már van valkije. Mondtam hogy adjon egy kis esélyt vagy valami és mondta hogy találkozgassunk és akkor hátha lesz valami de nem akart bíztatni mert nagyon kicsi esélyem volt.Tegnap közölte velem a rosszhírt hogy csak barát akar maradni mert ő egy kapcsolatban van és szeret azzal lenni akivel van meg hogy nem akar neki hazudni és engem nem úgy szeret. A kérdésem az hogy vissza tudnám bárhogyan is szerezni? Tudom adjak időt stb próbáltam mindent de nem vált be és nagyon szeretem és az hogy barát akar maradni az jelent valamit mert mondta hogy fontos vagyok neki. Vajon lehetséges hogy összejöjjek vele újra?
2022. ápr. 26. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra van esélyed, hogyha vele egyszer szakít a jövőben, akkor búfelejtő szexre jó leszel, míg nem talál mást.


Vége van, fogadd el.

2022. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem ezt akarod hallani, de sehogy. Szétmentetek, mert nem akartál gyereket. Nem az a megoldás, hogy hirtelen akarsz.

Most összejönnétk és születne egy, úgyanúgy te azt titkon nem akarnád, csak belementél, hogy legyen melletted az exed. Most rossz nagyon, tudom, de hosszú távon így jobb mindenkinek.

Nem, megmondta, nincs esélyed, ne próbálkozz. Töröld le mindenhonnan, mert csak lassítod a továbblépést azzal, hogy "barátok" maradtatok.

2022. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nekem több mint egy volt pár nekem ő a lélektársam is sokmindenen keresztül mentünk és nem szeretném elveszíteni. :(
2022. ápr. 26. 10:53
 4/8 A kérdező kommentje:
és azt elfelejtetten odaírni hogy a gyerek dolgot átgondoltam nem csak kényszerből gondoltam.
2022. ápr. 26. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez ennyi volt. Adott neked esélyt, de nem téged választott, mert rájött, hogy már nem úgy szeret és már csak barátként tekint rád. Ő tovább lépett, ne várj arra, hogy hátha meggondolja magát és újra összejöttök, mert nem fogja. Sajnálom, de ebből már nem lesz semmi. Azt eldöntheted, hogy akarod-e tartani vele a kapcsolatot vagy inkább nem, de nem azért ajánlotta fel a barátságot, mert ezzel nyitva akarja hagyni a lehetőséget, szóval ne reménykedj ilyenben.
2022. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt elb*sztad! Hülye voltál
2022. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek sajnos ilyen téma. Én sem akarok, tudom, hogy nem könnyű, de ha ebben nincs egyet értés, az váló ok. Most már nyilván átgondoltad, de valahol mélyen tudod, hogy nem komolyan, csak kétségbe estél. Ezt el kell engedni. Adott esélyt, de nem akar többet, ha földhöz vered magat, akkor sem.
2022. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok, és össze sem jövök olyannal, aki akar.
2022. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!