Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 6 hónapja mentünk szét de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

6 hónapja mentünk szét de még mindig hiányzik pedig volt másik kapcsolatom is. Mikor múlhat el az érzés, a hiánya? Köszönöm

Figyelt kérdés

6 hónapja mentünk szét de még mindig hiányzik pedig volt másik kapcsolatom is. Bárhová megyek keresem a szememmel hátha látom. Ő szakított velem, 2 évig voltunk együtt, első nagy szerelem.


20/F



2014. febr. 2. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy hagyott bőgni, meg szenvedni. És akit ennyire nem érdekel a szenvedésem, azért én miért szenvednék?! Gondolj erre te is.
2014. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismét csak, nincs dátumhoz kötve. Idővel elmúlik az érzés de elfelejteni soha nem fogod.
2014. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok tanácsot adni, de együtt érzek veled, én is így voltam,első szerelmem volt, egy évig jártunk,nyáron kidobtam mérgembe a cuccait,sírtam, azért hogy mit tettem.Ő szakított velem egyébként, és szakítás után sétálhattam haza 11 km-rt, mindezek után az érzelmeim kikészítettek, még most is, fél év után is eszembe jut néha. Idő kell neked, és rengeteg elfoglaltság! :) csak ennyit tudok tanácsolni.
2014. febr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy nem mindennapos amikor eszembe jut de ha bemegyek a városba azon filózok mikor látom meg a metrón vagy más sráccal. Nem vagyok ez a tipikus érzelmes ember. Karakán kiállású vagyok mindenben de ő eszembe jut mindig elszomorodom. Kíváncsi leszek tudok e még boldog lenni feltétel nélkül valakivel akit így szerethetek mint őt. Tényleg jó lenne ha így alakulna. Nem is szomorkodnék többet. :)
2014. febr. 3. 00:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt, 8 hónapja szakítottam exemmel, 3 évig voltunk együtt, megcsalt. Próbálj meg annyi mindent csinálni, amennyit csak tudsz, ne legyen időd az exedre gondolni. Emellett próbálj meg valakit szerezni.


Én amikor megláttam a villamoson nem mentem oda hozzá, ő nem vett észre. Szerintem te is hagyd, bár mi nagyon összevesztünk.


Én amióta pár napja találtam egy tökéletes lányt, azóta érzem úgy, hogy teljesen túl tettem magam az exemen.

2014. febr. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A hiányérzet elmúlik idővel, főleg, ha találkozol valakivel, akiben megtalálhatod az új kedvest. De mindig emlékezni fogsz az első nagy szerelemre. Én nem is voltam kapcsolatban azzal a fiúval, akibe először voltam halálosan szerelmes. Bár lefeküdtünk, nem is egyszer, és ezt egy 5-6 éves barátság előzte meg, rengeteg időt töltöttünk együtt, mindent tudtunk egymásról, tényleg nagyon jó barátság volt, ami végül átcsapott "barátság extrákkal" kapcsolatba. Tudtam, hogy sosem lesz köztünk komolyabb, mégis nagyon szerelmes voltam belé. Később megromlott a viszonyunk, azóta több komoly kapcsolatom is volt, köztük egy 4 éves és egy 1 éves, illetve több futórománc, mégis a mai napig eszembe jut és sokszor hiányzik is az első. 7 éve annak, hogy nem beszélünk egyáltalán. Az idő egyszer biztos begyógyítja ezt a sebet is, ahogy a tiédet is.
2014. febr. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szinte dettó... Tényleg ne hagyd, hogy még véletlen is rá gondolj. Mozogj valamit, játsz valami játékot, menyj a többiekkel bulizni... és nyugodtan menyj bele egy uj kapcsolatba (de közben ne a régire gondolj és ne a régihez hasonlítgasd) és meglátod, hogy jobb lesz majd, ha lesz kire gondolnod.
2014. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd amikor találsz valakit,aki felülír mindent,és feledteti az ex hiányát.
2014. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

mindenki azt mondja..idővel elmúlik..vagy, hogy ha majd lesz más"

de sajnos én vagyok rá az élő bizonyíték, hogy ez nem igaz:/

másfél évet voltunk együtt..egyik napról a másikra dobott egy olyan lányért akit egy napja ismert..a kapcsolatunk alatt pedig többször is megcsalt:/ most lassan 7 hónapja van egy új barátom aki egyszerűen tökéletes..teljesen boldog vagyok mellette..stb:) de az exem mai napig hiányzik..(nem minden nap) de eszembe jut:/ szinte lelkiismeret furdalásom van emiatt, hiszen a mostani barátom egyáltalán nem érdemli ezt meg..én pedig nem értem magamat..hiszen megtaláltam végre az igazit aki tiszta szívből szeret..de talán mégis olyan nehéz elfelejteni másfél évet amikor már 8 hónapja szakítottunk!?:/

2014. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!