Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az a jó test, amivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a jó test, amivel a kevésbé szép arcot lehet kompenzálni?

Figyelt kérdés

Mert a tapasztalataim szerintem ez hülyeség. Általában, ha valakinek kevésbé szép az arca, akkor a teste is kevésbé lesz vonzó, nem lesz kívánatos az összkép.


Példa: Zsuzsi szebb arcú, de A kosaras, nem túl szép formájú mellei vannak. Mégis ő a "szexi pici cici", és soha negatív kritika nem érte a mellei miatt, sőt. A csúnyácska arcú Kati hiába vékonyabb, B-s mellekkel, amik objektíve jóval formásabbak, megkapta már, hogy deszka és nőietlen.

Ez csak egy példa a sok közül, hogy hogyan relativizálják a férfiak az előnyösnek vagy kevésbé előnyösnek tartott testi tulajdonságokat annak fényében, hogy összességében mennyire tetszik nekik az adott nő. Valamiért mégis rendszeresen azt tanácsolják a kevésbé csinos arcú nőknek, hogy sportoljanak, mert attól mennyivel vonzóbbak lesznek. Közben meg egy férfi sem fog elájulni egy kockás hastól meg izmos comboktól, ha az arc nem jön be nekik. Szkeptikusan olvasom a "bomba testű ismerős/kolléganő, akinek bűnronda a feje, de mindenki megdugná" sztorikat is.


Vagy nem erre kellene gondolni, hanem a jó test alatt ilyen szétműtött szétkondizott szilikonmelles brazilsegges bordaeltávolított extrém testekre? Bár ha valakinek arra van pénze, szerintem az is az arcával kezdi a külsőtuningot.


2022. ápr. 26. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Csúnya arcot nem igazán tudsz felülírni egyik nemnél se. Férfiak esetében ha esetleg havi 10 millió környéki nettó kereseted van vagy több, akkor azzal kvázi igen, mert annyiból már tudsz felső kategóriás sugar baby-t fizetni. Viszont ilyen nyilván nem sok van. Szóval összességében, ha ronda az arcod, akkor csinálhatsz bármit ronda leszel.
2022. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az összhatás a legfontosabb. Nem csak szimplán az arc és a test milyensége számít, hanem a stílus, öltözködés, smink, haj, kisugárzás, humorérzék, még az átlagos hangulatunk is.

De az, hogy mindenki megdugná Mariskát, na meg Ilonkát is, ahhoz nem kell bomba test, elég egy jó segg is, vagy ép bármi, ami felkelti a férfiak figyelmét. Egy körre nem kell túlteljesíteni. Egy kapcsolatra pedig nem elég egy jó test.

2022. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mint amikor a ronda pasikat elküldik kondizni, mintha ez valami instant megoldást lenne a csajozási problémáikra.

Mert ettől ő rögtön jó pasi lesz és egymást fogják taposni a nők a kegyeiért.

Persze ez nem így működik, mert az összkép számít.

Egy helyes de csak átlagos testű srác 100x jobban bejön a csajoknak.

2022. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alsó fejlettségi szintre jellemző, amikor a testet, a méreteket, a formákat részesítik előnyben az emberek, de ez is csak médiahatás.
2022. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, én azt tapasztalom, hogy az emberek csak puffogtatják a tanácsot mert hajtja őket a jószándék, de valódi rálátásuk nincs a problémára.

Vékony, sportos lányként a seggem volt jó, most ahogy meghíztam a mellem, de a fejem miatt nem kellek egy fickónak sem.

Kapom az ívet a "bunkó stílusom" miatt is, a kolléganőm "Erzsi", aki talán nálam is nagyobb paraszt nem kapja, mert ő "karakán" és őt kb. minden férfi kolléga lefektetné. Ilyen a férfiaknál is fennáll, mivel az ember felszínes állat, és a szemével alkot véleményt, sajnos ezt a hozzám hasonlóan kevésbé vonzó emberek szenvedik el.

2022. ápr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén..nekem nincs meg az egyik a másik nélkül.


hiába jó a teste ha fejre nem jön be.....

fordítva hiába szép arcra..ha a teste nem vonzó


habár elég ritkán találkozok olyannal akinek szép arca van és rémes teste. ritka amikor az arc karakterhez teljesen eltérő a test.

2022. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!