Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől érzitek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzitek magatokat érzelmi biztonságban egy kapcsolatban és meddig tudtok enélkül együtt maradni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 27. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi biztonságot csak 100% bizalom mellett érzek, és ha a másik elfogad, támogat, egyenlő félként kezel és tudja előbbre helyezni a közös érdeket a sajátnál. Ha ezek közül egyik nincs meg, vége.
2022. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, még nem éreztem ilyet.
2022. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 100%-osan megbízom benne. Tehát ha tudom hogy ha beüt a szr@r, akkor is mellettem áll, legyen az bármi, akár munkahely elvesztése, akár valami váratlan tragédia, vagy tényleg bármi. Ha látom hogy ilyen helyzetekben nem áll mellettem teljes mellszélességgel, hanem csak kínlódik és igazából meghátrálna, de ahhoz is gyáva, akkor nekem ott elveszett az egész. Elvégre nem csak a jó dolgokban kell osztozni egy kapcsolatban, hanem sajnso a rosszban is. Ha ott meginog akkor nincs miről beszélni, mert hosszútávon nem lehet rá számítani majd.
2022. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Másfél éve vagyok.. megcsalt, a szarban egyedűl hagyott ..stb....stb.. de mégis vele vagyok...
2022. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Hülyeségre nincs gyógyszer. Nem is lesz

2022. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es

Kérdést úgy tenném fel, hogy mi a választásod oka

Nehéz döntés a tied

Az egész helyzetet érdemes ismerni és nem ítélkezni

Bár ez utóbbi egyszerűbb talán

2022. ápr. 27. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valakit megcsalnak, a szarban egyedül hagynak, és ezt továbbra is eltűri, arra vajon mi lehet az enyhítő körülmény? 🤔
2022. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es

Olyan lelki folyamatok, működési sémák, amik elhitetik az egyénnel, hogy értéktelen

2022. ápr. 27. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!