Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó hogy egy átlagos férfi 6-7 ezer embert követ instagramon?

Figyelt kérdés

Őt 600an követik, de Facebookon is sok ismerőse van de azért nem ennyi. + van mindenféle oldala még, Tiktok, stb.

Számomra intő jel ez mert a nagytöbbség nyilván nő akiket követ. Ennek van valami értelme vagy csak “keresi az igazit” vagy csajozós korszakát éli? Volt már hosszú kapcsolata

Az ‘átlagost’ úgy értem, hogy teljesen hétköznapi, normál férfi, semmi extával, de nem is néz ki rosszul

Érdemes egy ilyen emberrel komolyan gondolni az ismerkedést vagy úgy is csak szórakozik?



2022. ápr. 27. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Azt nem tudom, de tuti nem százas :D
2022. ápr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nem követ annyit.
2022. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak statisztika. Altalaban ha bejelolsz valakit, visszakovet. Gyerekeim is el voltak keseredve hogy tiktokon csak 6 kovetojuk volt. Mondtam neki jelolgess, majd visszajelol. Reggelre mar 30 kovetojuk volt, azota esz nelkul jelolgetnek.
2022. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen férfi az, akinek Instagramja van?
2022. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 milyen ember az akinek instagramja van? :)
2022. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!