Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet irántam a tanárom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam a tanárom?

Figyelt kérdés
Szóval, általános iskolába járok. Az órákon nagyon kerüli velem a tanárom a szemkontaktust. Ha jelentkezek nem engem szólít fel , ha véletlenül a szemembe néz, akkor rögtön elnéz. Mi a baja?:D 14L
2010. szept. 16. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem----> NAGYON UTÁL TÉGED!:D

xD

2010. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

MI a baja?:D

nem tudom:D

nem is érdekel:D

senkit nem érdekel:D

senki se foglalkozik vele:D


Ugye, milyen idegesítő a ":D"? ha valami komolyan érdekel, miért kell kettőspontdézni?ettől nem leszel nagyobb...


amúgy, hogy válaszoljak is:

hány éves a tanár?

szerintem ne tulajdoníts ennek jelentőséget, valószínűleg nem azért teszi, mert beléd van zúgva.


20Ł

2010. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nézeget mindenki szemébe. akkor ha azt várod hogy nézzem a szemedbe, akkor biztos pasi és tetszik. felejtsd el:D
2010. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2010. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akár mennyire is elbaszott emberek a tanárok, annyi eszük csak van, h nem kezdenek ki egy olyan gyerekkel, aki miatt hosszú éveket ülni lehet...
2010. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy nem kedvel, vagy neked tetszik. Vagy simán közömbös vagy neki, vagy fél hogy rossz a válaszod :D
2010. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg észrevette hogy tetszik neked ezért próbál előled menekülni szegény
2010. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor bocsi a ':D'ért.

Nekem nem tetszik, főleg, mert idős. 30-40 éves lehet.

2010. szept. 16. 18:20
 9/10 anonim ***** válasza:
fú pedig az nem lehet rossz :)
2010. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én tanár vagyok, általában ha magyarázok,ide oda ugrál a szemem a diákok közt. Csak egy pillanatra tartom a szemkontaktust, hogy lássam, a diák figyel, de a másik pillanatban már haladok is tovább,mert nem neki magyarázok, hanem az egész osztálynak. Valószínűleg a te tanárod sem akar kikezdeni veled.
2010. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!