Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már elég régóta tetszik(majdnem 1éve) és nagyon szerelmes vagyok belé. De most kiderült hogy ő meg szeret egy másik lényt... És nem tudom mit csináljak, olyan mintha meghaltam volna. Már gondolkoztam azon hogy öngyilkos leszek... segítsetek!!!
2010. szept. 16. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
korod?
2010. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha öngyilkos akarnál olyan nagyon lenni akkor már rég megtetted volna nem itt irnál :)
2010. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az nem számít. az a lényeg hogy mit érzek
2010. szept. 16. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves 164.217.647-8adik emo-jelölt!


Attól hogy öngyilkos leszel neked meg neki se lesz jobb! Van még pár pasi a világon akinek biztos tetszel, néz körül kicsit jobban és majd meglátod! Ha nem te kellesz neki, akkor a sors így akarta, mert nem ő volt az igazi!


Üdvözlettel: a Csukláys csávó kaszával!

2010. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát evvel köszi de nem segítesz. nem emós vagyok, hanem egyszerűen már nem kell az élet ha tudom hogy NEKI nem kellek
2010. szept. 16. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
keress mást sokan vannak
2010. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek!

Az erekkel párhuzamosan vágd a kezed, úgy nagyobb felületen éred el az ereket!

Írd meg hogy sikerült!(ha tudod)

2010. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hülye vagy... tudod te hogy mit jelent másoknak az ÉLET????? Más aki halálos beteg élni szeretne és küzd a hematologián vagy akárhol hogy életben maradjon te meg meg akarsz halni egy hülye férfi miatt??????????? hülye vagy.... tudod halj is meg nem érdemled meg az életed.... nem tudod hogy másnak mit jelent az élet.... SZÁNALMAS
2010. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is attól rettegek hogy akit én szeretek megjelenik majd egy csajjal. Már ha szóbakerül ez a téma ideges leszek. Ilyenkor úgy érzem agyontapostak volna de bármennyire is szeretem nem halok bele.
2010. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
te most remélem h ck hülyéskedsz...mert ha nem, akkor irány a doki...baj van a fejeddel...
2010. szept. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!