Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szakítok akkor elgondolkodi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítok akkor elgondolkodik magán ha érdeklem nemde?

Figyelt kérdés

Próbáltam megoldani a gondokat, most már kérdéses, hogy szeret-e egyáltalán.

Ha szakítok vele legalább rájövök, hogy szeret-e még.

Ha nem lesz változás, akkor tudom, hogy megette a fene.


2022. máj. 3. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szakítással szórakozni gyerekes. Ha szakítasz, akkor annyi, ne azt várd, hogy majd lohol utánad.
2022. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor legalább megtudom, hogy ennyire akart. Akit érdekelsz az teper ilyenkor. Két barátnőm is ezt csinálta. Nekik bejött és itt is olvasom sokszor, hogy a pasi visszatér.
2022. máj. 3. 13:47
 3/16 A kérdező kommentje:
Kemény kézzel kell velük bánni.
2022. máj. 3. 13:47
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha nem jön vissza, akkor annyit is ért.
2022. máj. 3. 13:48
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szakítana velem, én ugyan nem tepernék utána többet!
2022. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. Egyik barátnőm már 10 éve játsza a csiki-csukit a "szerelmével".

A gond az, hogy az ő élete itt megrekedt. 10 éve nem tart sehol. Még a karrierje is ráment, hogy egyszer hátha úgy szeretik, ahogy ő elvárja.

2022. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szakít velem, bármennyire is szeretném, nem tepernék utána soha.
2022. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Veled kellett volna kemény kézzel bánni, talán kicsit normálisabb ember lennél. Nem viselkedünk így mással. Ha szakítasz, akkor akiben van tartás, nem teper, hanem tovább lép.
2022. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem mindenki így működik. Mint írtam, sokaknál ez bejött. Egyszer mindent ki kell próbálni. Igazából azok válasza érdekel akinél ez bejött. Sajnálom, köszönöm a tanácsokat, de ez most nem érdekel.
2022. máj. 3. 14:02
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező a BDSM-kapcsolatok híve úgy látszik.
2022. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!