Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándék lehet az ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándék lehet az ami kifejezi a hűséget? Vagy a bizalmat abban hogy hiszek benne?

Figyelt kérdés

Extra féltékeny barátom van szülinapja lesz. Lehet ez lesz az első és egyben utolsó egyutt töltött szülinapja is velem egyúttal, olyannyira féltékeny hogy lehet ezt a kapcsolat nem birja el hosszu távon.

Tehat az ajándékot szeretném ha nem egy commers parfum stb lenne csak, hanem egyben emlék is tőlem.

Valamint eléggé arrogáns is, és nagyon "edz" miattam az önkontrollra. Jó lenne egy olyan ajándek is, ami azt fejezi ki, hogy bízom abban, hogy meg tudja csinálni, hogy rendes jófej lesz mindig és nem durran el az agya, nem lesznek botrányok.

Valamint szereti a fegyvereket..

Valamifele "fegyverek és rózsák" szimbolumos valami ami nem épp Guns'and roses dolog, de hasonló olyasmi ami kifejezné hogy a sok harc, háboru, balhé, verekedés, harag düh mellett van ott egy pislákoló szerelem is ami törékeny virág, amit ápolni kell(ene).

Kreatív ötletek esetleg?

Vagy ha bemennék a rendőrsegre (vannak ismerősök)nekik van valamilyük esetleg? Ami nem bilincs fegyver gumibot, hanem ami a "védelmet" szimbolizálná?



#ajándék #hűség #bizalom védjegy
2022. máj. 5. 18:35
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Vagy netám egy oklevél a rendőrségtől hogy "örömünkre szolgál, hogy még nem talalkoztunk? Csak igy tovabb!":D
2022. máj. 5. 18:37
 2/21 A kérdező kommentje:

Megcainálnék egy oklevelet es lebelyegeztetném.

Vagy hülyeség?

2022. máj. 5. 18:38
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Tetováltass a homlokodra egy rózsát meg egy fegyvert, közé meg azt a szép idézetet, hogy "nem csallak meg, Gazsi".

Esetleg az arcképét a szeméremdobodra.

Nagyon találó lenne. Főleg így, hogy azon vergődsz, hogy úgyse maradtok együtt egy évig se.

2022. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek instabilak teljesen. A nagy poénkodásodnak az lesz a vége, hogy kapsz egy szép öklöst, aztán lehet sírni, hogy vajon mivel érdemelted ki.
2022. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Egy másik betegesen féltékeny exem csak egy medált kapott tőlem amiben biztosítottam arról hogy szeretem őt és nagyon sokan dolgoztak neki a medálon, mert egyedintervezésű volt és tökéleteset is akartam, mert exem extra precíz is mindenben.

Amikor megkapta és elmeséltem neki hogyan készült, és hogy mindenki izgulva dolgozott rajta, es mennyi minden volt hogy tökéletes legyen, könnybelábadt a szeme :)

Hasonlót szeretnék a barátomnak is aki szintén féltékeny és túltesz eddig az összes exemen. Sajnos lelkileg készülnöm kell arra hogy ez is véges lesz, bármennyire fáj is.

2022. máj. 5. 18:56
 6/21 A kérdező kommentje:
*egyedi tervezésű
2022. máj. 5. 18:56
 7/21 A kérdező kommentje:

4# nem poénkodásnak gondoltam

Hanem a hűség bizalom védjegyét keresem.

2022. máj. 5. 18:57
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nevét tetováltatod a melledre, az se lesz neki elég.

Egyébként egy jó tanács, így ennyi év távlatából… mindig az a féltékeny, akinek vaj van a füle mögött ;) nem bízik a saját hűségében (ha én megcsalom/-nám, ő miért ne tenné meg?) és ezt vetíti ki rád. Megvan ennek a pszichológiája.

34N

2022. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Egy exét sem csalta meg

Soha nem tenne olyat senkivel ami neki egy érvágás lenne.

2022. máj. 5. 19:42
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

De mit akarsz ezzel kifejezni?

A hűség jelentése nem csak annyi, hogy amíg jártok, addig nem dugsz mással. Azt is jelenti, hogy nem hagyod el!

Ha te már most tudod, hogy a kapcsolat átmeneti, akkor hazudsz neki az ajándékkal.

Csak ne lepődj meg, ha elborul az agya, és fejbedurrant.

2022. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!