Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándék lehet az ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándék lehet az ami kifejezi a hűséget? Vagy a bizalmat abban hogy hiszek benne?

Figyelt kérdés

Extra féltékeny barátom van szülinapja lesz. Lehet ez lesz az első és egyben utolsó egyutt töltött szülinapja is velem egyúttal, olyannyira féltékeny hogy lehet ezt a kapcsolat nem birja el hosszu távon.

Tehat az ajándékot szeretném ha nem egy commers parfum stb lenne csak, hanem egyben emlék is tőlem.

Valamint eléggé arrogáns is, és nagyon "edz" miattam az önkontrollra. Jó lenne egy olyan ajándek is, ami azt fejezi ki, hogy bízom abban, hogy meg tudja csinálni, hogy rendes jófej lesz mindig és nem durran el az agya, nem lesznek botrányok.

Valamint szereti a fegyvereket..

Valamifele "fegyverek és rózsák" szimbolumos valami ami nem épp Guns'and roses dolog, de hasonló olyasmi ami kifejezné hogy a sok harc, háboru, balhé, verekedés, harag düh mellett van ott egy pislákoló szerelem is ami törékeny virág, amit ápolni kell(ene).

Kreatív ötletek esetleg?

Vagy ha bemennék a rendőrsegre (vannak ismerősök)nekik van valamilyük esetleg? Ami nem bilincs fegyver gumibot, hanem ami a "védelmet" szimbolizálná?



#ajándék #hűség #bizalom védjegy
2022. máj. 5. 18:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Egyik exemnél megvan a beteges féltékenységét mi okozta.

És gyerekkori óvodai trauma ráadásul.

A kislany tesoja aki imádott a mellette levő oviban volt gyakorta találkoztak a kerítesnél.

Ő a nővére és nagyon ragaszkodott hozzá kicsiként pláne hogy anyuék otthagyták oviban igy a tesoja volt a mindene.

A kislany viszont hol jött a keríteshez hol nem, nagyobb is volt, lazábban is vette a dolgokat es nem egyszer allt ott exem egyedul a kerítésnél és várta őt mindhiaba. Ez neki beégett. Aztán később ugye a kislány már nem is volt óvodás.

Az ilyen jellegű traumatizálódason egy pszichologus is képtelen segíteni ugyanis az idegrendszer agyi gondolkodási hálózat egymásra épulően alakul ki. Maga a személyiség forr ki ilyen alapokkal.

30-40 évnyi isegrendszeri hálózatot leépíteni és egy teljesen uj személyiséget fwlépiteni sacc 5-6 éves kortol lehetetlen. Minden ilyet még gyerekkorban kellene kezelni.

A beteges féltékenykedések mentális zavarok egyáltalan nem párkapcsolati tapasztalatokbol erednek. Ez egy tévhit.

2022. máj. 5. 19:48
 12/21 A kérdező kommentje:

10# erről beszélgettunk.

Javarészt ram akarja fogni ha elhagyom én nem vagyok hü en keresek mást én akarok kilépni en nem szeretem őt es az en döntésem.

Mindig lereagálom neki hogy nem, mindez a TE döntésed! Te provokálod, te kenyszerítesz erre, ne háríts felelösséget, te nem vigyázol rám, te marsz el magad mellől, ne akard magad ártatlan áldozatnak kihozni hogy elhagyott a szerelmem ó én szegény!

Előttem soha nem tudod magadat hülyének megjátszani mert nagyon nem vagy az. Bármi amivel megbántasz nem ment fel az alól hogy az szándékos, és a szakítást valojában te akarod, én csak okozat vagyok.

Az ilyen jellegű beszélgetéseink gyakoriak.

2022. máj. 5. 19:51
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

#12

Az ilyen jellegű beszélgetések arra utalnak, hogy te is beteg vagy, meg ő is, és azt élvezitek, ha a kapcsolat minél xarabb.

2022. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
mellette tanulom a pszichologiát. Téged is lehetne elemezni.
2022. máj. 5. 20:07
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj megint te... egyiktek se normális. Biztosítsd a hűségedről, mikor hazajön a másik nőjétől. Majd a nagy önkontrollban bevisz egy jobb egyenest, csak vicceskedj vele.

Nem jött még le neked, hogy minden hapsid teljesen hülye volt? Milyen következtetést vonsz le ebből?

2022. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Exem is hűséges volt, ő is az. Sőt.az előttük levő exem is.
2022. máj. 6. 10:50
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
De egyik sem volt normális. Mindegy, tanulmányozd csak tovább a pszichológiát és elemezgess minket, bár inkább neked kéne elmenni egyhez amiért sorozatosan ilyen remek pasikkal állsz össze.
2022. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

Vegyel neki boxkesztyut es fogvedot es havi berletet egy egyesuletbe. Ksi vagy mtk peldaul.


Ott tanul onuralmat,levezeti a feszultseget es megfontoltabb lesz. Az onbizalmat is noveli. Sajat tapasztalat.

2022. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Pont virágkötő tanfolyamot javasoltam neki hogy megtanulja hoyan kell finoman bánni a nőkkel🤣

Mert amúgy gyilkolós harvi kiképzesre jár :(

2022. máj. 6. 15:12
 20/21 A kérdező kommentje:
*harci
2022. máj. 6. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!