Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, akit nem hajt a vére, hanem képes leélni egy férfi mellett az életét, úgy hogy nem csalja meg egyszer sem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 12:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tény,hogy az ismeretlen csábító,ha megfelel az ízlésünknek,jelent egy kis küzdelmet a lélekben.Merthogy az ember természeténél fogva vonzódik az ismeretlenhez.Abban lehetőséget lát.De szépen meg lehet beszélni magunkkal mi mennyit ér meg az életünkben,hogy milyen értékes az,akit magunk mellett tudhatunk,hogy mit veszítenénk,ha meglépnénk bizonyos lépést és ennek fényében dönteni.
2010. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
igen...én.
2010. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyszer vétkeztem, de azóta is gyűlölöm magam miatta. Azóta sem iszom alkoholt...
2010. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 gabriell88 ***** válasza:

Nagy tévedes hogy a férfiak genetikailag így vannak kódolva!!!!!!!!!!

És nem nincs szó fennmaradási ösztönről ez hülyeség!

Az állatok között is van nem egy nem kettő, aki egy életre egy párt vállaszt magának!pl pingvinek, nah akkor h is van ez a genetika? Ösztönlény dolog?hm?fajfenntartás és miegymás?

Az ember azért emelkedett ki mert gondolkodik!Képes eldönteni mi a helyes és mi nem az!

Egész egyszerű az egész: megcsal- nem szeret, vagy valami hiányzik a kapcsolatból..

Akinek meg nem az nem csalja meg a másikat .. egyszerű!

ja és am. nő vagyok és igen engem is csaltak már meg..én viszont rájöttem arra h nem mindig a másikban kell keresni a hibát!Utólag én már tudom mit rontottam el, pedig csak egy kicsit kellett agyalni rajta...

2010. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!