Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérti a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérti a lány? Vagy a fiúk mennek a lányokhoz inkább? Mi van ha a lánynál sem lehet aludni?

Figyelt kérdés
A lányok megértik, ha nem aludhatnak a fiúnál, mert zavarná a családot? A szüleimnek kicsi a szobája úgy mint nekem illetve ajtót nem szeretik becsukni, nekem csak harmónikaajtóm van, tesóm sem szereti becsukni. Így már évek óta halkan kell mozognom, hogy ne zavarjam őket. Meg úgy majdnem mintha egybe lenne minden, ezek az ajtók ha becsuknám sem szigetelnek rendesen, este hívásozni sem tudok senkivel, mondjuk nappal sem nagyon,ha itthon vannak mindent hallanak. Meg nemrég lett ez a kis szobám, tesómmal voltam egy szobában, azt hittem így majd jobb lesz, de ugyanúgy nincs magánéletem. Ráadásul nekünk külön van a wc, ami a mellettem levő helyiség. Annak az ajtaja sem nagyon fogja vissza a zajokat.

2022. máj. 10. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Akkor először te menj, amúgyis úgy illik. Illeve pl:. Áthívod kávézni/aludni.. majd látja a körülményeket akkor max nem csináljátok.
2022. máj. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Omg.te menj hozzá.
2022. máj. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Koltozz el, ha neked zavar
2022. máj. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!