Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós, após, ha ellenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós, após, ha ellenem beszélnek hatszemközt a párommal, abból lehet baja a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Nem utálom anyóst, apóst, ők se utálnak engem. Nincsenek nagyobb indulatok, legalábbis egyelőre.

De nem is elégedettek velem. Számukra csak a nagyon keményen dolgozó személy az ideális pár a gyerekük számára, és aki ettől eltér, azt fúrják. Ezt csinálják párom nővérének pasijával is, meg velem is. Nálunk én vagyok a nő, a párom a fiuk. Szóval nemtől függetlenül fúrják a választottakat, ha az nem elég keményen dolgozik. Nekik az az ideális pár a gyerekük számára, aki patyolat tisztán tartja a lakást, minimum 50%-ban ő csinálja a sütés-főzést, dolgozik a munkahelyen, és ha nem keres eleget, akkor másodállást vállal, gyerek esetén pedig felesben viszi a felügyeletét. Nálunk gyerek még nincs, párom nővérééknél már van, ezért tudom. Tehát aki ettől eltér, azzal ők már nem elégedettek. Nem utálkoznak, kedvesek maradnak igazából, de közben meg hatszemközt kibeszélnek...


Lehet ebből baja a kapcsolatnak?

Én abban bízom, ez nem lehet a kapcsolat terhére, mert ahogy nem lehet senkit arra rábeszélni, hogy kit szeressen, úgy lebeszélni se lehet senkit arról, kit szeressen. Vagy naiv vagyok?


2022. máj. 10. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Igen, sajnos nem egy házasság ment már tönkre a házastárs ellen hergelő szülők miatt.
2022. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. En vagyok a no, parom volt az ilyesni anyosek fiu gyereke. Nalunk inkabb az volt hogy a no csinaljon mindent otthon plusz dolgozzon is, szorakoztatja a pasit, tolja a ferfi karrierjet. Persze ami a noe az a ferfie, ami a ferfie az a ferfie.
2022. máj. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatotoknak akkor lehet baja, ha a férjed nem úgy áll hozzá, ahogy kellene.Anyós -após mindhat bármit, mint a szomszéd akár, nem kell rájuk hallgatni.
2022. máj. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, ha a "párod" belemegy ebbe. Neki ezt rövidre kellene zárni.

N

2022. máj. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én például kidobtam az exemet, és nem is azért, mert nem védett meg (megvédem én magam), hanem mert mellette elvárás volt a kétheti jópofizás anyjáékkal.
2022. máj. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!