Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna ha a párotok nem tud/ nem ment el eddig még soha?

Figyelt kérdés

Kontextusnak annyit, hogy lassan 1 éve vagyunk együtt, és nekem ő az első minden téren. A szexuális életünk kielégítő. Amikor együtt vagyunk, minden nap 1x vagy 2x szeretkezünk. Párom mindig elmegy, én nem, de ettől még élvezetes számomra. Mindig igyekszik, hogy jó legyen nekem és próbálja elérni, hogy én is elmenjek, de eddig nem igazán sikerült.


A kérdés tehát az lenne, ez férfiként mennyire zavaró? Gondolom ilyenkor azt érezheti hogy “ő nem elég jó” vagy hasonló, miközben erről szó sincs. Nálam van a hiba, nem ismerem/ nem fedeztem fel annyira a testem, és nem tudom, mikor jönne el az a pont.



2022. máj. 11. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anno volt egy ugyan ilyen problémám. Az akkori barátnőmmel már 1,5 éve voltunk együtt, de ő valamiért soha nem tudott elmenni szex közben. Szerettük egymást, megvolt a kémia, jó volt a szex. Csak annyi volt a probléma, hogy nem tudott elélvezni. Ő sem igazán tudta az okát. Bennem folyton volt egy olyan érzés, hogy talán bennem van a hiba, én nem vagyok elég jó, talán nem is illünk össze. Utána persze kiderült, hogy volt neki egy nem túl jó szexuális élménye az előző barátjával amitől volt benne egy gát és egyszerűen képtelen volt feloldani magát, nem tudott és nem is akart ellazulni. Úgyhogy nála ebből a szempontból fejben volt a gond.
2022. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Kb. ugyanez a helyzet nálam. Amikor több hónapnyi elfojtott önmarcang után beszéltem erről a párommal, láttam rajta, hogy bár próbálja nem mutatni, lelkileg azért eléggé megviselte. :( Tudom, hogy a legjobbat akarja nekem, és a beszélgetés után azt érezte, hogy nem tud eleget nyújtani, hiába voltam nagyon tapintatos és nem hibáztattam őt egyáltalán. Ez ilyen férfi-önbecsülés dolog. :)
2022. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképpen javaslom, hogy ha kedvet érzel hozzá, fedezd fel magadnak a tested.

Én már kamaszként felfedeztem kívül mi jó, és csiklóról könnyen el tudtam menni. Első barátommal viszont nekem sem ment, pedig élveztem a nyalást nagyon. Az ujjazás és a behatolás is jó volt, de közelében sem voltam. (Na meg ő se ismerte annyira, mit hogyan)

Sok nőnek nincs úgynevezett hüvelyi orgazmusa, helyette a csikló ingerlésével mennek el. Lehet pl szex közben a partnernek vagy magadnak izgatni a csiklódat, így egyszerre éri két inger. Vagy szex előtt/után elégít ki kézzel/szájjal.

A lényeg az, hogy fedezd fel magadnak, hiszen a te tested, te ismerheted a legjobban, ne egy másik embertől várd, hogy helyetted tudja :)

És szex közben nyugodtan te is segíts rá vagy mutasd meg neki, hogyan, nem kell csak a behatolástól várni az orgazmust.


A legfontosabb, hogy ne görcsölj rá, teljesen normális, ha neked nem megy vagy máshogy megy. A lényeg, hogy felszabadultan élvezd, azt, ami van. És ne legyenek gátlásaid, félelmeid. Nyugodtan mondd a párodnak, hogy mi jó, érezze, hogy te is élvezed.

2022. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Volt frigid nőm sajnos. 2 évig bírtam, aztán dobtam, de nem csak ez miatt. Amúgy az ágyban mindent megcsinált, de ő nem tudott elélvezni. Ma már nem húznám 2 évig, ezt a 2 évet elvette az életemből.
2022. máj. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Elobb kellene megtanulnod a tested es csak utana baszni!

Regen sok ilyen ostoba csajom volt. Az utobbi 4 mind sorozatorgazmusos! Ugyhogy en nem panaszkodom!

2022. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Igen. F43
2022. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Kifejezetten zavarna, de nem volt még rá példa.
2023. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!