Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok negatív a társada...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok negatív a társadalom szemében mert 38 évesen sem családot sem gyereket nem akarok?

Figyelt kérdés
Mindenki kérdezi mikor fogok már családot alapítani, meg miért nem akarsz stb. ha mondom nem akkor látom az ítélkezést szemükben, meg csodálkozást...baromi idegesítő...emiatt defektet lennék?
2022. máj. 12. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Evolúciós szempontból a családalapítási vágy lenne a "normális", ez az általánosan elfogadott. Attól még, hogy te nem vágysz rá, nem vagy defektes, nem mindenkinek ez az életcélja. De azt is fogadd el, hogy sokan ezen meglepődnek, mivel nem ez a hozzáállás a szokványos. Aztán vannak olyanok, akik a meglepődésen túl még ítélkezők, erőszakosak is a témát illetően. Velük ne foglalkozz.
2022. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Semmi gond nincs ezzel, önszántadból genetikai zsákutca lettél.
2022. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Akkor vagy defekt ha annak érzed magad. Ez egy tök átlagos dolog manapság, nincs vele semmi gond. Csak sokan nem tudják felfogni, hogy valaki lehet boldog egyedül is.
2022. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, gyorsan elküldtem, de akartam még írni:

Nagyon fontos viszont, hogy ez tényleg igaz legyen. Hogy tényleg boldog légy ilyen életformában és ne csak ezt meséld be magadnak, mert mondjuk nem jött össze minden.

2022. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Tarsadalomban elsz, a tarsadalom egyik legfontosabb alappillere a csalad es a kovetkezo tarsadalmi generacio felnevelese. Ezert tartanak defektesnek, mert te a tarsadalom nyujtotta elonyoket kihasznalod, de cserebe nem veszed ki a reszed a megujitasi reszebol. Az onzo, oncelu, maganyos farkasokat miert is kene normalisnak tekinteni?
2022. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Brühü.
2022. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Miért vagy?


Én sem akarok, de nem utáltak még érte. Mondjuk le is szarom.

2022. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Na amíg az #5-höz hasonló emberekkel van tele az ország szerintem nem is baj ha valaki itt nem vállal családot/gyereket.

Ilyen begyöpösödött emberek közé én nem akarok vállalni. Emiatt ha vállalnék is gyereket inkább külföldön próbálkoznék. Ez van, nem akarnám, hogy a jövőbeli gyerekem olyan országban nőjjön fel, ahol napestig a propaganda folyik a TV-ből és múlt századi gondolkodású emberek vannak mindenhol.

2022. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!