Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hamar túljutni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hamar túljutni azon, hogy akit szerettél, aki mellett kitartottál, az visszaélt a szereteteddel, és kihasznált?

Figyelt kérdés
Akik átéltek hasonlót, tőlük várnék megoldási javaslatokat.
2022. máj. 13. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi hülye általánosságot...
2022. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hol van általánosság? Hülye általánosság? Az érzelmekkel való visszaélés számodra általános? Hogy lettél te szocializálva ha neked ez általános?
2022. máj. 13. 12:44
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan használt ki? Mi történt?
2022. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy film gondolkodtatott el.


A pasi bankot akart rabolni vagy ilyesmi, ehhez elkezdte fűzni a csendes rendes aranyo konyvelo csajt hogy majd kiszedjen belőle kódokat(vagy mit)

A csaj a terv szerint szerelmes lett, meglettek a kódok, azután meg le is lőtte egyből.


Valahogy ez elgondolkodtato olyan tekintetben, hogy érdekes hogy valaki szerelmes semmi rosszat nem tett, hanem szivbol szeret mégis egyszeruen lelövik es ennyit ért a nagy szerelme kedvessége meg bája joindulata.


Az életben másoknak nem minsog vam szuksége a te szerelmedre. A te jóságodra.

Erre figyelni kell mert "így" is járhat aki csak szeretett. Azaz semmi rosszat mégcsak nem is tett a másik ellen soha.

2022. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy játszadozott, játszmázott velem, elhitette hogy szeret. Aztán nyilván rájöttem hogy nem, rákérdeztem, de tagadta, engem hibáztatott hogy rosszul látom stb, majd bevallotta hogy de jól láttam. Hát így.
2022. máj. 13. 12:49
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Én is jártam így, majdnem belehaltam a fájdalomba. 1-2 év kellett, mire helyreraktam magam, objektíve(bbe)n át tudtam látni a viszonyunkat. Már csak szánalmat és némi dühöt érzek iránta, de szerencsére tudom, hogy nyomorult féreg személyiség az illető, és elintézi magának, hogy soha az életben ne legyen igazán boldog. Ez elegendő elégtétel nekem.
2022. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneknek amugy betesz ha beletaposol az egojukba. Tehát ha erre ugy reagálsz sebaj, igy jartam ugy is van masik he he.

Ekkor vagy hasonlo reagalásokkal.emelt fővel.tudsz távozni es az sokat segithet ha csak 4 fal kozt omlasz össze es ő nem tud rola.

Gyakorta meg is esik az is hogy az ilyen a sertett egoja miatt próbálja magát visszakaparni. Akkor is röhögve kell leoltani mert csak azert jonne vissza hogy visszaadja a "pofont".

2022. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Engem az bánt, hogy miért nem mondta meg akkor, amikor rákérdeztem? Ha akkor megmondja, simán azt mondom rendben, te erre én arra. Helyette meg tagadta, hibáztatott, és miután megnyugodtam, biztos lettem abban hohy szeret, és csupán bennem volt bizonytalanság, erre bejelentette hogy de igen, jól éreztem és hello. Megvárta mikor újra biztos leszek benne, és akkor...
2022. máj. 13. 12:58
 9/19 anonim ***** válasza:
7., ez nagyon jó, tényleg ez a legjobb megoldás! DE sajnos ez ilyen utólagos "így kellett volna"-tanács legfeljebb, mert én pl. abban a helyzetben annyira őrülten szerelmes voltam, hogy képtelen lettem volna a valóságban így reagálni. (6. voltam)
2022. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én meg azt kérdeztem, miért nem mondta el amikor rákérdeztem? Erre: mert nem akart megbántani. Teljesen lefagytam érzelmileg.
2022. máj. 13. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!