Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hamar túljutni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hamar túljutni azon, hogy akit szerettél, aki mellett kitartottál, az visszaélt a szereteteddel, és kihasznált?

Figyelt kérdés
Akik átéltek hasonlót, tőlük várnék megoldási javaslatokat.
2022. máj. 13. 12:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

9. En sem bírtam, csak nekem véletlen pont segitettek. Spontán jött ki a szitu.

Ugyanis már nem jártunk(talán 2 napja), de összefutottunk az exemmel, normálisan beszélgettunk, mire a mellettem levő barátnőm ugy légből bevágta nagypofával azt a hatalmas kamut, hogy hahaha x-nek(azaz nekem) már ugyis masik barátja van(szoval mintha az exem egy kis utolso senki egy kis pondro lenne aki utan 2 nap alatt van másik pasim, ne higyje azt hogy en miatta hüppögök)

Hát latni kellett volna az ec fejét hirtelen hogy felment az agyvize🤣

Aztán tenyleg keresgetett masnaptol hogy tenyleg pasim van e megcsaltam e esetleg stb stb.


Es nem is egyszer védtek igy meg barátnők. Nekem eszembe sem jutott volna meg ugye en voltam a szenvedo alany, azaz bennem sincs még sírogörcs mellett az hogy en vagányan beszólogassak barkinek is mikor össze vagyok omolva.

De muszáj lenne pont akkor mutatkozni nagyon erősnek mikor a másik azon röhög hogy utána sírnak.

2022. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Egyes úgy érti szerintem klisé kérdés
2022. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
De mivel használt ki?
2022. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Megírtam: érzelmileg. Ezen mit nem értesz?
2022. máj. 13. 15:36
 15/19 anonim ***** válasza:
53%

Ja értem, energiavámpír és az érzelmeiden feedelte magát. My bad 🙄

Nem csodálom veled nem lehetett megbeszélni normálisan a dolgokat. Na szia! (Flying away..)

2022. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Az érzelmi visszaélésen mit kell magyarázni?
2022. máj. 13. 15:45
 17/19 anonim ***** válasza:
35%
Konkrét példát várnak itt a többiek, ami azért jogos, mert az én exem is így gondol rám vissza, mint te, csak azokat az apró kis részleteket kihagyta a mártírkodásból, ami miatt úgy viselkedtem vele ahogy. Igaz, te is ki fogod, van olyan érzésem.
2022. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen stílussal, mint ami neked van kérdező, hidd el nem az érzelmi visszaélés a legnagyobb gondod, bármit is jelentsen ez a te fejedben...
2022. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem értek egyeseket. Az érzelmi visszaélésen, bántalmazáson mit kell magyarazni? De az értetlenek miatt, az 5-ös kommentemben megírtam.
2022. máj. 14. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!