Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolatban elő férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatban elő férfiak többsége azért döntött amellett, mert nem egy nőcsábász alkat, és nincs lehetősége playmate nőkkel randizgatni, ezért gyorsan lekötötte magát egy jobb csaj mellett, akit talát?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Az en barátom meg az ex is jópasik, pénz is van, jókocsi is van. Azaz bárkit bármikor megkaphatnának.

A birtoklásmániájuk miatt vannak kapcsolatban


Azaz elvárják a nőtől az abszolut hűséget így alap náluk az is hogy lekötelezik magukat hűnek, HOGY a nőt megtartsa, az ne járjon félre, ne hagyja el.

2022. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%

É őszinte leszek ezt csináltam.

kicsit edzegettem meló után,vettem turkálóból pár márkásabb ruhát, aztán randizgatni kezdtem.Tisztában voltam vele kb milyen szinte állok, gyorsan találtam egy nőt, vele úgy alakítottam hogy egymásra legyünk utalva.Most összeköt minket ahitel,gyerek.

ő is tudja én is tudom hogy bármikor véget érhetne ez az egész, de egyikünk se csúcspasi vagy csúcsnő ezért elvagyunk egymással.

Kicsit fel is hízlaltam a feleségem hogy picit az önbizalma kisebb legyen, ha tornázni akar mindig lebeszélem róla.Így biztosan tudom nem fog másokkal ismerkedni sem mert mindig a súlyát mondja.

nekem meg biztosra megmarad az asszony.

40 évesek vagyunk mindketten.

2022. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Èrdekes
2022. máj. 7. 20:14
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
*Abban a hitben vannak(habár lehet jol is hiszik), ha félrejárnak csalnak dobálóznak, nem tartanak kapcsolatot fent, akkor az adott nő is simán meglépi ezt.
2022. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#1-nek mondtam, hogy èrdekes
2022. máj. 7. 20:15
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

Első voltam.

4.is.

És ahogy látom alá is van támasztva.

A nő "megfogása", megtartása miatt vannak kaocsolatban is és hűek is.

2022. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

2-es...


A kèrdès olyan pasikra vonatkozik, akik találtak egy jó csajt...


Azt meg nem akarom elhinni, hogy felhízlaltad a felesèged, hogy az önbizalmát csökkentsd. Ez taszító, elítèlendő.


Nem ilyen emberekrők szól ez a kèrdès!!

2022. máj. 7. 20:18
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Dehisz irtad hogy nem nőcsábaszokrol van szo es akik nem kaphatnak meg bárkit.

Ezt csak a 2.védelmében irom.

Az ilyenek örulnek az egy fix p.ncinak is mert nincs más.

Én meg azokrol irtam hogy a nőcsábászok IS miert vannak kapcsolatban.

Azaz a kérdésed nem csupán a nőnemtalálo pasikra élhet. Ugyanugy a nőcsábaszok is lekötik magukat amikor bortokolni akarnak.

2022. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki nem nőcsábász alkat mèg össze tud szedni egy normális csajt, ès vannak erkölcsi nèzetei is. Nem kell olyannak lenni, mint a 2-es.
2022. máj. 7. 20:34
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez de nagy elmélet, amire rájöttem🤣:

Amikor birtokolsz, tulajdonképpen magadat teszed rabbá, es valójában a másik birtokol téged, es a másik rabjává tetted magad valójában.


Vagy

Amikor szerelmes vagy, saját magadat kötözöd oda a másikhoz, es saját magadat teszed tőle, a másiktól, függővé*.


Nem egy szép gondolat ugyan, de a szerelemmel és birtoklással saját magad alatt ásod a vermet. A saját csapdáidat állitod fel saját magadnak, hogy egy másik embertől függj.

És szinte mindenki homlokegyenest rohan bele és akarja.


Egy kapcsolat az egymás kisajátítása, birtoklása. Csak az enyém legyen, nem másé, ezért én is tartom magam ehhez, hogy ezt az(odavissza függőségi) állapotot fenntartsam (amit magamnak önszántamból okoztam hogy en függjek vkitol, aki tolem szintén)


Függőség* alatt értem azt, boldog vagy ha viszonoz, boldogtalan, ha nem, vagy elhagy. A boldogságod egy marionettbábu lesz, es a másik az, aki azt a bábut mozgatja.

2022. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!