Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy dolognak számít az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dolognak számít az ha valakinek 30 alatt van saját lakása?

Figyelt kérdés
Ismerkedésnél ez előny szokott lenni egy férfi esetében?
2022. máj. 14. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Albérlet, saját lakás, egyre megy a nők szemében azt tapasztaltam.
2022. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
1! Igen én is, pedig ez valami nagyon kicsavart logikára vagy talán épp annak hiányára vall. Nagyon nem mindegy, hogy sajátban laksz vagy a fizetésed harmada-negyede "röppen" lakbérre! Aztán meg 40 évesen ott álltok majd, hogy alig van spórolt pénz, de nem ártana már sajátba menni. Bevallom sosem értettem azokat, akik egyszerű menőzésből költöznek el például szüleiktől, anélkül, hogy ebből hasznuk volna -már anyagilag.
2022. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagy dolog, de nem kifejezetten előny. Az már pont elég, ha külön laksz, és eltartod, ellátod magad.
2022. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
2-es A szülőktől való elköltözés sosem hoz anyagi hasznot! Ilyen alapon soha senki nem költözne el.
2022. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
4! Ebben tévedsz! Tegyük fel valaki kisvárosi vagy falusi és olyan végzettsége van, amivel otthon nem talál munkát, akkor igenis megéri elköltözni! Vagy ha másik településen kapsz jobb állást, akkor is megéri. Ezeknek az embereknek megéri, őket meg is értem, mikor valaki elköltözik otthonról, és kivesz egy lakást két utcával arrébb és elszór havi 100-150 ezerforintot, azokon meg nevetek és szánom őket, hogy ilyen fura hobbijuk van.
2022. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem számit csak delád legyen, a nőknek csak az kell.
2022. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tőlem még egyetlen nő sem kérdezte meg, hogy azt a lakást, amiben élek 34 évesen h bérlem-e vagy a sajátom. Persze lehet azért mert csak 1-1 éves kapcsolatok voltak ezek (nem a lakás miatt ment szét egyik sem).
2022. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7! EGY ÉV ALATT!!! Ez nem került szóba?
2022. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem gondolták, h nem az enyém, mert sosem végeztem benne radikális átalakításokat, nem fúrtam benne, nem újíttattam. Amúgy meg mi köze hozzá? Nem az anyám, hogy tartozom neki őszinte szóval (feleségemnek sem).
2022. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8 év mamahotellel hoztam össze egy újépítésű lakást. igaz amióta megvettem fél év alatt 52%al ugrott meg az értéke, amivel nagyon nagy mázlim volt, mert fél év múlva lesz kész és addig kitudja még meddig emelkedik. Ha halasztottam volna a dolgot akkor én is lakás nélkül maradnék hosszú időre. Ez az ukrán háború, az oroszok elleni szankciók felhúzták az építőanyag árakat. A háború előtt pedig a külföldön értékesített építőanyag, mert elvásárolják előlünk az amcsik. De még mindig azt mondom, inkább fizesd a hiteled, mint egy albérletet, mert az zsákutca. Nem haladsz 1ről a kettőre.
2022. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!