Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért és mikor alakult ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért és mikor alakult ki az a teória, hogy a szép,csinos,gyönyörű lányok/nők magányosak?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy ezeket a csajokat nem merik megszólítani, félnek tőlük a férfiak stb. Ez szerintetek is így van? (Szerintem nem.)

2022. máj. 14. 17:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
Más az amikor d.gnak vkit es ennyi.attol még magányos, igazi társa ninca.
2022. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%
Az #5-os valaszom alapjan tele van az oldal incelekkel es harito nokkel. :S
2022. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
Belül, lelkileg lehetnek azok, de egyébként jóval több lehetőségük akad, mint bárki másnak, a boldogságra.
2022. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
41%
Amilyen szépek, lelkileg annál fejletlenebbek és nekik vannak a legtöbb komplexusuk, ezért vannak sokan egyedül.
2022. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%

Van benne valami. Mivel szépek, mindenki fél megközelíteni őket. Azt hiszik megszólíthatatlanok, és buták.

Pl. egy csúnya, öregnek tűnő tanárról feltételezed, hogy jó tanár, vagy egy fiatal, szépről?! Egyértelmű.

2022. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én most találkoztam egy ilyen lánnyal.

Nagyon szép, értelmes, jó társaság.

De az is lehet, hogy azért van egyedül, mert valami olyan súlyosabb problémája van, amiről még nem tudok. Nem tudom...

De létezik ilyen.

2022. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%

#16


Te meg még kezdő vagy, már a szavakból is látszik, amiket használsz, ha elhiszel neki ilyeneket ;). Tippelnem kéne már szerelmes is vagy belé mert egyszer rád nézett és azt hiszed akar téged.

2022. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#17

Pfft, nem várok én már semmit a nőktől, ha erre gondolsz.

2022. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy láttam, kezdeményeznek náluk a pasik, de csak a komolytalanok, akik csak szexet akarnak egy csinos nővel. Nem látnak tovább a külsőn. Főleg a fuckboyok kezdeményeznek náluk. A pasik általában félnek a különösen szep nőkkel komoly kapcsolatot kezdeni mert azt hiszik, nem tudják megtartani, mert mindenki udvarol nekik. (Ez nem így van) De persze van kivétel, viszont én ezt láttam.

Szóval igen, ritka hogy egy férfit érdekelje egy gyogyoru no személyisége és lelke.

2022. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%

Mert nemigen vannak a szep csinos gyonyoru nők mellé helyes ertelmes korrwkt pasik mivel 90%-uk egy pancser vagy gyökér vag ronda.

Nő többség van.

2023. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!