Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állok így az exekhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állok így az exekhez?

Figyelt kérdés

25 éves fiú vagyok,eddig 2 komojnak mondható kapcsolatom volt,de ezek sem tartottak pár hónapnál tovább.

Szoval a problémám az,hogy ha szóba jön/nek a lány exe/i akkor ideges leszek..Azert mert a tudat,hogy más ért hozzá,mással volt együtt, másnak mondta hogy szereti stb stb..

És ez valamiért idegesít.

Nyilván mindenkinek van múltja, és a jelennel kell foglalkoznom ahogy most is teszem.

Csak erre akarok rájönni,hogy ez mitől van,és hogy tudnám higgadtan kezelni. Szóval nem féltékenységről van szó,hanem amit fent írtam, és az is akkor ha valahogy szóba jön a téma.

Ja azt hozzá tenném,hogy nem ez a probléma volt a szakitasok oka.



2022. máj. 16. 03:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem féltékenység, hanem mi?
2022. máj. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány, birtoklási vágy, stb. Csupa olyan dolog ami miatt örökké csak szar kapcsolataid lesznek és erről te tehetsz.
2022. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Fentebb írtam le..

2. Csinálj magadnak kistesót!..

2022. máj. 16. 08:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"komojnak"...


De igen, féltékenység. Egyébként miért jönnek szóba? Te hozod fel, vagy a lány? Ha pl. te kérdezgeted folyton, akkor ne csodálkozz, hogy visszanyal a fagyi..-

Amúgy van, aki pl. kifejezetten szeret flexelni a múltjával, az ilyen alapból redflag. Altalában fejben meg mentálisan sem tették magukat túl az exeiken, valamiért örökké kompenzálniuk kell saját maguk meg a világ előtt. Lányoknál duplán redflag az ilyen, bár férfiak szájából sem hangzik jól, hogy "hát azért jó sok nőt megb@sztam"

2022. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1x jött fel eddig de az is véletlen volt.

És mondtam neki,hogy ezt a témát kerüljük.

En csak arra lennék kíváncsi h miert nem tudom ezt kezelni..Es hogy hogyan tudnám kezelni.

2022. máj. 16. 08:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!