Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a büszkesége fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a büszkesége fontosabb neki, akkor jobb is, hogy nem jöttünk össze?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy sráccal, majd összevesztünk valamin. "Barátok" útján tudtam meg, hogy még mindig "szeret" de hogy ő biztos nem fog keresni ha én nem. Chh, ráadásul neki kéne bocsánatot kérni...

2022. máj. 16. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Hivd fel ;)
2022. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút fogalmam sincs, mi a vita tárgya, de lehet, hogy ő meg úgy gondolja, neked kell bocsánatot kérni, és ha nem keresed, akkor neked fontosabb a büszkeséged. Szóval ez ilyen patthelyzet.
2022. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Exbarátommal is ezt játszottuk folyton. Nagyobb ill sulyosabb veszekedéseknél mindig en mentem kibékulni, mindig ki is békültünk, egysze ugy dontottem most nem fogok, hagyta is.

Az ilyenek elnyomnak. Mindig nekik lehet igazuk te hodolj be.

Fél év volt igy.

Persze mehettem volna en. Akkor még tartott volna évekig is.

2022. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En nem a büszkeségre fognám, hanem annyira nem érdekled hogy azt felretegye érted. Netán empatikus is legyen hogy neked rosszul esett vmi
2022. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hármasnál a pont.

Igen, talán jobb is.

Igazán megerőltethetné magát, ha elmondása szerint tényleg akar még velem valamit. Ha meg nem, akkor jó nagy balek, mert egy nagyon jó csajt veszített.

2022. máj. 16. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mikor valami veszekedéssel zárul. Mindkét fél a lehető legnagyobb balekot játssza. Azt is megértem, ha ilyenkor nem mer lépni, mert ha ilyen voltál veszekedéskor is, mint most, nem tudom mi mást képzelne el rólad, mikor elképzeli, hogy mi játszódna le, mikor esetleg bocsántatot kérne. Mert nekem a flegmáskodás vagy a képembe röhögés jutna előszőr eszembe.
2022. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerekesek vagytok, játszmáztok. Időhúzás.
2022. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 Itt csak ő volt a segg.

#7 Ha nem tud bocsánatot kérni az ő baja. Én kapok még jó pasit, ő ilyen csajt mint amilyen én vagyok tuti nem.

2022. máj. 16. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!