Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak szivat?

Figyelt kérdés

Van egy lány egyetemről ismerem, pontosabban instán láttam, hogy ő is ugyan ide jár aztán ráírtam. Elkezdtünk beszélgetni és 1-2 napra rá volt az egyetemen nálunk ilyen u.n. sör és fröccs bár, lehetett összeülni sörözni. Megkérdezte, hogy mit csinálok aznap este, mondtam ide megyek mert már régóta terveztük haverokkal, aztán jött ő is velünk, akkor találkoztunk először élőben.

Nagyon jó volt, látszott rajta, hogy érdeklem, nagyon kereste a társaságom, odaült szorosan mellém stb.

Én ott rontottam el, hogy kicsit többet ittam mint kellett volna, ilyenkor mindig csendes leszek. Többiek mondták, hogy a vége fele csak ültem egy helyben és néztem ki a fejemből, a lányhoz hozzá sem szóltam.

Mindegy, hazamentünk, másnap írogattunk picit, (én nagyon szégyelltem magam) majd egyszer csak nem válaszolt többet.( Pedig mondta, hogy majd nagyon szívesen találkozna még velem)

Gondoltam oké, érthető, tökmindegy ez teljes mértékben az én hibám, beletörődtem.

Viszont 3 hét után tegnap este rám írt, hogy nem vagyunk-e véletlen az egyik szórakozó helyen. Mondtam sajna nem, máshol vagyunk meccset nézni.

Aztán mondtam, hogy viszont máskor szívesen. Mondta, hogy majd hozzunk össze valamit mindenképp. Írta is tegnap este, hogy lesz jövő héten egy koncertje (fúvós zenekarban játszik).

Megkérdeztem, hogy azt meg lehet-e nézni, amire megint nem válaszolt. Oké, hogy tegnap este bulizni volt, na mindegy lehet ma napközben válaszol, csak nekem ez a magatartás nagyon fura..


Szerintetek?



2022. máj. 19. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, a lányok azt értékelik, ha velük foglalkozol.

A múltat nem tudod megváltoztatni, itt több hiba volt, pl nem hinném hogy az a focimeccs fontosabb volt, mint elmenni arra a helyre, ahol ő épp van...

2022. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta, viszont mondta, hogy épp a barátait várja mert késnek fél órát azért írt nekem.. lehet oda kellett volna mennem igaz, de reggel órám volt sajna
2022. máj. 19. 10:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok a kifogás

Elve ha elmegy veled egy csaj szórakozni vagy iszogatni és tudod magadról hogy kuka vagy ha iszol akkor tudjál már mértéket tartani bakker....

Biztos nagyon kívánatos lehettél a csaj szemében.

Utána meg enyhe célzást tesz kB hogy menj oda ahol ő van, te meg meccset nézel.

1 órára is oda mehettél volna.

Nem csodálom ha ezekután offol

Szervezz egy normális programot. Séta, kávé, kajálás valami ahol kettesben vagytok és nem bulizás van meg piálás a haverokkal.

Kérdezd meg hogy hétvégén pl elmenne e veled sétálni vagy csak kajálni vagy akármi.

Ami csak kettőtökről szól

2022. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Naa, egy szóval nem mondta hogy menjek én is oda, mondta hogy ott van barátokkal, hátha mi is ott vagyunk épp… gondolkodtam hogy menjek, illetve megkérdezzem, de jobbnak láttam ha hazamegyek, 9kor órám van.

Visszatérve a piálós részre, egy évben kb 1-2 történik ilyen, nem tudom hogy sikerült ezt pont most kifognom. Hülye voltam és nagyon gáznak is érzem. Általában az esetek 99,9%-ban én szoktam az embereknek segíteni ha nagyon részegek vagy a többiek is úgy ismernek, hogy kb sosem szoktam berúgni. Na most sikerült

2022. máj. 19. 13:16
 5/12 anonim ***** válasza:

"Viszont 3 hét után tegnap este rám írt, hogy nem vagyunk-e véletlen az egyik szórakozó helyen. "


Ha vidéki egyetem, akkor is van minimum 5 hely, Bp-n meg végtelen, szóval ez azt jelenti, hogy szívesen lenne épp ott veled is. Igen, nem írta direkt, hogy "szia Peti, gyere xy klubba, igyunk meg valamit, járna szívesen fölmennék hozzád".


Nem volt sok barátnőd eddig, ugye?

2022. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt igazad van. Ezért is írtam ki a kérdést, hogy segítséget kérjek. Mondjuk mire meg tudtam volna kérdezni, hogy odamenjek-e vagy pontosabban hogy ott vannak-e még vagy ilyesmi addigra már nem válaszolt.
2022. máj. 19. 13:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mit töketlenkedsz, ha egyszer volt tököd anno ráírni, akkor legyen most is merszed egyenesen elhívni egy randira.
2022. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szívat. Hívd el normális randira, ha nem, még fogja unni a töketlenkedésedet.
2022. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igenis, köszi szépen :)
2022. máj. 19. 17:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, lányként mondom ezt.
2022. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!