Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddigi párkapcsolataidba hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddigi párkapcsolataidba hogy mentél bele ?

Figyelt kérdés
Mennyi ismeretség után, milyen érzésekkel, elvárásokkal ?
2022. máj. 19. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Altalaban 1 vagy 2 honap ismertseg utan. Mindig szerelemmel mentem bele es azt vartam el, amit addig nyujtott vagy igert a masik. Aztan, megtanultam, hogy az emberek szineszkednek az ismertseg elejen es az igereteikre sem lehet alapozni semmit.
2022. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőbe full naivan. 14-15 éves voltam(barátom 17 es tapasztalt)félénk csendes naiv kislany voltam, ő meg pátyolgatott, kedvesen udvarolt, és "irányított"mit hogyan kell egy parkaocsolatban. Nagyon tetszett neki az hogy szinte gyermeki vagyok. Az összes rányomulo r.bis már nem szűz barátnőmet ejtette és én kellettem csak neki.(2 év mulva vége lett mert el kellett koltoznie a szüleivel)

2. Barátommal szereleméhesen jöttem össze. És hál ég pont érzelemgazdag volt a srác es amikor elmindtam neki hogy szeretlek, válaszul egy teljes mondatot kaptam nagyon komolyan szemtől szembe hogy Én is szeretlek Téged! Szerelmes szeretkezéseink is voltak.(mivel másik varosaban laktam es vége lett a nyári szunetnek nem bizitt bennem annyira hogy a tavkapcs is mukodott volna)

Ezután nemigen volt barátom egy darabig mert maradtam a félénk csendes gatlasos tipus.

3. Kapcsolatomba ezért ugy mentem bele hogy végre egyetlen srác akivek oldott vagyok nincsenek gátlásaim tudok vele nevetni lazán tudok vele lenni. Sot a barátaival családjával.is oldott vagyok!!:) Ő 7 evvel volt nálam idosebb.4 évet jártunk(18-21 éves koromig) ill éltunk éltünk együtt ebbol 3-at, eljegyzés is volt, de aztán csokolozott egy masik csajjal (eletem első sokkolo megcsalása)es ezért szakitottunk. De ugy hogy a végén ő sírt értem..kicsit fordult a kocka. De hosszu a sztori.

Ezután kb 2 évig voltam egyedul.

Mert azt mondtak hogy nem.kapcsolatokbol kaocsolatokba kell repkedni az egyedullét jot tesz.

Hát marhára nem tett jot de mindegy, ugyanis a 4.kapcsolatomba már szinte ugy mentem bele hogy lehet egyedul halok is meg ha nem csinálok semmit, "kapuzárási pánikom" lett 23 évesen. Vele megint elment 3év.

A kövibe(sacc 26 évesen) megint kapuzárással mentem bele. Hogy remélem már az utolsó párom lesz es házasság gyerek lesz meg holtomiglan mert mar öreg vagyok. Lassan 30.

Hát pár év megint minusz . Par ev muova kiderult hogy a hájas nők az etalonjai én csak mutigatni kellettem mint a bazári.majmokat a vekony szexi nő, csak epp nem házasságra.


Azota már ugy megyek bele kapcsolatokba, hogy lehet pár év lesz ez is, lesz.rom már. Aki menni akar, menjen. Ma më nevetek ki tudja holnap sírok cest la vie.

De a mostani barátomban bízom valamiért mert ragaszkodóbb mint én. Nem is értem.

2022. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Kb első randitol ketdve már egyut jártam mindegyikkel.

2.voltam

2022. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
*kezdve együtt
2022. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Belesodródtam a legtöbbe,
2022. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

1. 16 éves voltam, gimis szerelem. Kezdetben inkább ő akarta, majd megszetettem és nagyon fájt, mikor szakított.

2. Szintén gimis kapcsolat, osztálytársak voltunk, utolsó év legvégén jöttünk össze. Fura srác volt, utólag belátom, kicsit sajnálatból voltam vele.

3. Szaktársam volt egyetemen. Már ismertük egymást egy ève. Ő kezdeményezett, majd ő is szakított 2 év után.

4. Szintén szaktársam volt, haverok voltunk már évek óta, mikor összejöttünk.

Mostani párom: 2 évig voltunk haverok, közös baráti társaságban ismerkedtünk meg. Én foglalt voltam, azért sem volt semmi. Majd összejöttünk, igazából belezúgtam, mikor az előző kapcsolat már nagyon a végét járta. 6 éve vagyunk együtt. 🙂

2022. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Srác azért jöttem vele össze, mert kellemetlen volt, hogy még nem jártam senkivel 5-6 éve ismertük egymást, osztálytársak voltunk. Én 18 ő talán 19.


2. srác Egyetemi évfolyamtársam 2 hónap után jöttünk össze, közel másfél évet voltunk együtt (a 3. vizsgaidőszak alatt szakítottam, mert megvártam a szülinapját, a karácsonyt, a vizsgaidőszak végét...). Nagyon imponált, hogy okos, de aztán szakítottam, mert beleszerettem a 3. srácba és nem éreztem fairnek a másodikkal szemben.


3. A férjem. Ugyanúgy évfolyamtársam volt több, mint 2 éve ismertem. Az előző pasimmal miatta szakítottam, de nem hittem, hogy van esélyem, vagy hogy jók lennénk együtt. Nagyon nagyra tartottam és úgy voltam vele, hogy inkább lennék a barátja 40 évig, mint a barátnője 3-ig. Aztán egy nap bevallotta, hogy szeret, úgyhogy a barátja nem lehettem tovább. Úgy mentem bele, hogy tart amíg tart, addig élvezem. Mázlim volt. Egyelőre lassan 10 éve vagyunk együtt.

2022. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!