Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi vetett véget az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vetett véget az eddigi párkapcsolataidnak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék más emberek szakítós történeteire, hogy mi az, ami általában véget vet egy kapcsolatnak. Ha esetleg az megcsalás, akkor hogyan derült ki, stb.

2021. szept. 8. 18:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
50%
Általában agyamra megy a csaj és akkor eljön egy pont, ahol megunom. Ezért van most szexkapcsolatom, nem terheljük egymást, de a szex az qva jó.
2021. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudtak/akartak leszakadni a szülői háztól, életképtelenek, céltalanok voltak. Egy-kettő mellett csak azt éreztem, hogy süllyedek velük együtt lefelé, ahelyett, hogy együtt haladnánk előre. Mindig azt éreztem, egyedül én teszek a kapcsolatért, az álmokért. Egy idő után belefáradtam. Szerencsére olyan emberhez mentem férjhez, akiben kellemesen csalódtam, megtaláltam, ami az előzőekben sosem volt. Tetterő, motiváció, életöröm, haladás.
2021. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél csak 15 voltam, majdnem 3 évig jártunk. Egyszerűen sokat változtam, 17-18 évesen nem egészen arra vágytam, mint anno 14 évesen. Párom akkor volt 19, mikor összejöttünk, és még ahhoz képest is elég koravén volt, nem sokat alakult már. Nem haraggal váltunk el.

Második kapcsolatom majdnem 8 évig tartott. Kiköltözött külföldre, elvileg átmenetileg, egy pár évig egész jól bírtuk. De aztán egyre inkább nem láttam a közös jövőt. Mindig mondta, hogy majd hazajön, de valahogy csak tolódott a dolog.

A harmadik 2.5 év volt, ott szimplán nem passzoltunk, teljesen ellentétes személyiségek voltunk.

2021. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind más nő volt, nem ugyanaz! Mögöttük az életkorom, amikor történt.

- Elköltözött 16

- Kiábrándultam belőle 19

- Kidobtak, mert nem akartam feleségül venni, miután kiábrándultam belőle 21

- Elhagytam, mert nem szerettem 25

- Meghalt 35

- Megcsalt, kidobtam 39

- Elhagyott, mert már nem szeretett 45

Hát nem egy sikeres karrier párkapcsolat szempontjából.

2021. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
73%

1. teljes össze-nem-illőség

2. dettó

3. nem akart velem lenni

4. én nem akartam vele lenni

5. nem akart velem lenni

2021. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%

És így eltelt egy pár évtized.

5-ös voltam

2021. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
74%

A nők, akikkel szakítottam:


- Idegbeteg volt, belekötött mindenbe

- Önpusztító életmódot élt, többszöri kérésre sem változtatott

- Mást akartunk az élettől mindketten

2021. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
91%

1. Sajnos nem tudott túllépni önmagán és nem tudta kezelni a kritikát, miközben engem szívott le. Hozzátenném, 18-19 évesek voltunk, és nyilvánvalóan én sem voltam a konfliktuskezelés csúcsa, és hibáztam is, de mindig igyekeztem őszinte lenni, és segíteni, mindig a jóindulat vezérelt. Szóval végül nem bírt feldolgozni egy kritikát (nem jó vele a szex) és ez akkora sebet ejtett rajta, hogy hiába próbáltam megoldást keresni, teljesen bezárkózott hónapokig. Bennem meg csak tovább gyűlt a feszültség, próbáltam programokat szervezni, meg beszélgetni, hogy megoldjuk, stb., de semmi, így végül szakítottam.


2. 4,5 éves kapcsolat. Beleszerettem valaki másba, és szakítottunk, ez a rövid történet. Hosszabban kifejtve az történt, hogy ebben a négy évben mi nagyon jó párost alkottunk. Én kirángattam őt a langyos vízből, mellettem lett olyan munkája, amit szeret, tanult egy csomó önismeretet, jobban megértette a világot mellettem, meg az emberi kapcsolatok működését, ő pedig nekem nyújtott rengeteg dologban támaszt, és én is sok dolgot tanultam tőle. Sokáig vittük egymást felfelé, de igazából nem szólt ez másról, minthogy egymásra volt szükségünk. A szex nem működött, párkapcsolati szinten sem hangolódtunk igazán egymásra, ő nagyon sok mindenben nem tudott megérteni engem. Én értettem őt, de bármilyen alternatívát kínáltam, nem volt jó. És a 4. év végére kicsúcsosodtak ezek a dolgok, és ha nem ismerem meg a páromat, akkor valószínűleg még jópár évet elvagyunk egymás mellett, mert egyikünk sem döbben rá, hogy ez így nem jó. Azt hittük, ez a jó.

2021. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

1. elköltözött és nem akart távkapcsolatot

2. nagyon más volt a személyiségünk és bár eleinte jól működött, izgalmas volt vele, hosszabb távon egyre jobban előjöttek a különbségek és kiderült, hogy nem illünk össze

2021. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%

Fiatalok voltunk és az anyósjelölt telebeszélte a fejét mennyire rossz parti leszek, nem sikerült a továbbtanulás.


Teljes össze nem illőség.

2021. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!