Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan párkapcsolatokról, ahol a férfi viszonylag sokat keres, így a nő otthon van és csak háztartást vezet?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 10:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Hogy lennék a helyében.
2022. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Ha nekik megfelel így, akkor hajrá. Én nem tudnám ezt csinálni, szeretem a munkámat, nem tudnék a 4 fal közt lenni egész nap, és a háztartást vezetni. Kinek mi jön be.
2022. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

Nekem semmi. Az ők dolguk, ha nekik így jó, akkor én minek szóljak bele?

Az viszont nagyon zavar engem, ha ilyen esetekben lenézik a nőket. Szerintem a világ egyik legidegesítőbb kérdése, amikor a nő otthon van, vezeti a háztartást, adott esetben több gyereket nevel és valaki lesajnálóan megkérdi, hogy "nem unatkozol?"


Szóval kérlek, vedd ki a "csak" szócskát a megfogalmazási készségedből ilyen esetben.

2022. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%
Semmi. Ha nekik igy jo:)
2022. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%

Sosem tudnék eltartott lenni, de vannak ilyen ismerőseim és ők nagyon élvezik, nekem pedig nincs jogosultságom bárki felett is ítélkezni. Ha nekik így jó és élvezik, akkor mit számít, hogy én mit gondolok?


Engem személy szerint zavarna, hogy kiszolgáltatott vagyok, ezért mindig arra törekedtem, hogy legyen saját keresetem és egyedül is meg tudjak állni a lábamon függetlenül attól, hogy volt-e párkapcsolatom vagy sem.

2022. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
nagyon sok nő van így, meglepő hogy milyen mennyiségű pénzt tudnak keresni a férfiak egyébként Mo-n manapság
2022. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%
Semmi. Nem szokott érdekelni, mások mit csinálnak, amíg nem akarják másokra is ráerőltetni.
2022. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%

Kevesen élnek így.


#6: Mi az, hogy a férfiak? XD

2022. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
56%
Azt, hogy nem jó. A nő kiesik a munka világából, kiszolgáltatottá válik. Ráadásul rendszeresen éreztetni fogaja a pasi, hogy ő keresi meg a kenyeret, ezért többet ér a nőnél.
2022. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%

Van ilyen ismerősöm, de ott a nő szült négy gyereket. Bőven volt dolga otthon a négy eltérő korú gyerekkel (edzésre, különórára is jártak). Náluk ez jól működött, sosem volt probléma ebből pedig már huszonéve házasok. A nő egyszer sem panaszkodott hogy kiszolgáltatottság érzése lenne.

Akiknek ez a felállás megfelel és jól tudják működtetni, szerintem ez teljesen rendben van. Ők tudják, hogy nekik mi a jó.

2022. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!