Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan párkapcsolatokról, ahol a férfi viszonylag sokat keres, így a nő otthon van és csak háztartást vezet?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 10:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%

20-as:

Annyira jó látni a kommenetedet, mert végre valaki elismeri, hogy ez igenis egy leterhelő és fárasztó meló.

2022. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
38%
Számomra teljesen normális. Engem mindig kiakasztanak azok,akik ezen csámcsognak. Aki megteheti tegye!! 🙂
2022. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
69%

Én biztos nem tudnék így élni, mert nekem nagyon fontos a munkám és az anyagi függetlenség a páromtól is, de mint minden, ez is két emberen múlik, szóval semmiképp sem állítanám be egyiket sem áldozatnak. Felnőtt emberek, így döntöttek, vélhetően nekik ez így jó.


25n

2022. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Ő dolguk.


Én viszont nem élnék így.Egyrészt nem elégíteni ki szellemileg, másrészt nem akarok függeni anyagilag senkitől.Hobbira, saját dolgokra bőven legyen meg a pénzem ne kelljen senkitől kérnem.A másik, hogy ha egyedül maradnék sem lenne gond egyedül az anyagi rész.

2022. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
2022. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
58%
Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy valakinek miért éri meg átlagosan élni egy fizuból ahelyett, hogy luxusban élne kettőből. Mi mindketten jól keresünk a párommal. Egyedül is jól élnénk, de kettőnk összesen másfél milliós nettó bére bőven felemel arról a szintről, ami egyedül menne...
2022. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
másfél milliót a legtöbb férfi ismerősöm egyedül is megkeres, ez nem luxus
2022. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
88%

#27

Igen, igen, tudjuk, mindenki millió fölött keres, mindenkinek 20 centi fölött van a fasza, mindenki húszas csajokat húz 50 évesen... Mesélj még. Én legalább őszinte vagyok.

2022. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A feminizmusnak köze nincsen semmiféle nukleáris családhoz.
2022. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!