Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sport előhozza az emberekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sport előhozza az emberekből az indulatkezelési problémákat? Ha igen, miért nem tesznek ellene?

Figyelt kérdés

Mint most pl ez a Tusup is.

[link]

Van rokonom, aki a fél életét idegbeteg állapotban élte, megszenvedte a környezete, majd az orvosa ráijesztett, hogy agyvérzést, szívrohamot kaphat idő előtt.

Amióta kezelve van a keringési rendszere, teljesen normális lett.

Én is testépítettem egy időben, szégyellem is magam amiatt az időszakom miatt.

De "szerencsére" rosszul csináltam, egekbe szökött a vérnyomásom, felírtak rá 2 gyógyszert.

Nekem ez fontosabb volt.


2022. máj. 20. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a sport általában segít levezetni a feszültséget, agressziót
2022. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az 1# jól mondja, de ehhez tudatosság is kell, ami sok emberben sajna nincs meg, pedig valóban hasznos tevékenység lenne.
2022. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát tesó, akkor rosszul csináltad a testépítést. Gondolom trenbolognai (tudom, szar szóvicc) volt egy átlagos hétköznapi ebéded, ugye?


A rendszeres mozgás, sport jó hatással van a keringési rendszeredre / szívedre. Testépítők is szoktak kardiózni, de ha esetleg féltik az izomtömegüket, akkor sem árt az aerob mozgás, mert jó hatással van a szívre.


Nyilván ha valami extrém (és hülye) testépítőt veszünk alapul, akkor előfordulhat olyan állapot, ami alatt agresszívebb lesz az egyén, de ehhez vagy olyan cuccot kell szedned (hivatalosan nem szteroid, de pl. rad140-nek lehet ilyen mellékhatása, meg a fentebb említett tren is ilyen) vagy agyatlanul kell tömnöd magadba egy egész gyógyszertárnyi cuccot.

2022. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

#anyugatirepaafinomrepa



37F incel

2022. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem fordítva van a tyúk és a tojás: az élsport a szélsőségesen versengő, agresszív emberek területe. Nem azért agresszív, mert sportol, hanem azért eredményes a sportban, mert agresszív.


A sport maga ettől még pontosan fordítottan hat, és inkább segít levezetni az agressziót.

2022. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem mindegy mit sportolsz. A testépítés növeli a tesztoszteron szintet => aggresszívebb is lehetsz tőle.
2022. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes aki a zsófikával jár az mind idegbeteg . Ilyenkor is lehetne mondani hogy az agresszív cigány , de hát ez ámerikai. Szerintem a nővel van valami gond , feltételezem hogy másokkal is szűri a levet vagy rohadt idegesítő.
2022. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A sport nem hozza elő, de a dopping szerek azok megváltoztatják a hormonokat, viszont itt nem erről van szó. A nővel van valami.
2022. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én nem szedtem semmi anyagot, éreztem, hogy valami nem stimmel, doki 170-es vérnyomást mért.

Bár lehet, alkat kérdése is, mert ismerek halál békés gyúrósokat is.

2022. máj. 20. 20:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincsen a nyugalmi állapotban mért pulzusod és aközött, hogy edzettél.
2022. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!