Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vennétek ezt kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vennétek ezt kicsit sértésnek?

Figyelt kérdés
Öt éve vagyunk együtt, és ma megjegyezte, hogy kicsit diétázhatnék, mert lassan kezdek elhízni. 174cm magas vagyok és 74kg. 2019ig félprofi labdarúgó voltam és a mai napig sporotlok, de már csak hobby szinten. Igaz, az utóbbi 3évben 6kilót híztam, de abszolút nem nevezném magam túlsúlyosnak. Ezzel szemben ő 10centivel alacsonyabb nálam és szintén 74kg. Nekem ezzel semmi problémám, így tetszik, így szeretem, de mégis rosszúl esik tőle egy ilyen megjegyzés, mintha már nem lennék számára elfogadható.

2022. márc. 11. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
De, főleg, hogy rendben van a súlyod, nagyon messze vagy még a lassú elhízástól is. Ha szeretek valakit, akkor én ilyet biztosan nem mondok..
2022. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Az emberek nagyon gyakran a saját bajukat vetítik ki a másikra.


Magamon is eszrevettem már, más kapcsán.

2022. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
És mégis mit mondjon szerencsétlen, ha jelezni akarja, hogy szerinte rossz irányba mennek a dolgok? 6 kiló 3 év alatt nem kevés!
2022. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 nem érted az iróniát. Az én súlyom még tökéletesen egészséges, ezzel szemben neki kb 15kg-ot kellene leadnia, de én soha nem mondtam neki ilyet.
2022. márc. 11. 20:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hozzá volt szokva ahhoz az alkatodhoz ami akkor volt, mikor összejöttetek, az tetszett neki. Ha jogos lenne nem venném sertésnek, sőt annak ebben a helyzetben sem, de rosszul esne.
2022. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
3-as vagyok: Mikor megismerkedtetek, ő ilyen volt, te nem. Te így szeretted meg őt, ő meg vékonyabban téged. Mondhatod neki azt, hogy csináljátok együtt, adjatok le mindketten 5-5 kilót. De azon nem kell megsértődni, hogy valaki elmondja, hogy már nem olyan az alakod, mint volt.
2022. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Gyönyörű testű párom van, aki hihetetlenül szerencsés alkat. Bármit/bármennyit eszik, nem hízik, izmos marad edzés nélkül is. Én keveset eszek, de hízékony vagyok (én is 174 centi vagyok, és most olyan 75 kiló). Fél éve úgy alakult az élet, hogy abbahagytam a rendszeres sportot, feljött 2-3 kiló. Láttam magamon, nem is tetszett, de elhessegettem. Kérdezgetni kezdtem, hogy szerinte nem vagyok-e kövér, tetszem-e neki. Mondogatta, hogy minden okés, nincs semmi baj. Aztán egy ilyen alkalommal annyit mondott, hogy hát egy picit tényleg kerekebb volt a fenekem, mikor sportoltam, és az neki nagyon tetszik. Rosszul esett, de igaza volt. Diétázom, fogyok, ő meg sokat dicsér.

Szerintem te is tudod, hogy igaza van a párodnak. 3 év, 6 kiló, még 3, megint 6? Elindult egy folyamat, ami nem tetszik neki, ezért szólt. Nem bántani akart téged, hanem szeretné, ha kívánatos maradnál neki.

2022. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%

164 centis nőnek nagyonis rendben van a 74kg, te meg inkább túl sovány vagy így is. Nem értelek titeket...

Mi ez a soványság mánia mostanában? A nejem 169cm 85kg és imádom így, de ha picit még hízna, az sem lenne probléma.

Felnőtt ember ne legyen már 80kg alatt...

2022. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
"abszolút nem nevezném magam túlsúlyosnak" az, hogy te minek látod magad nem változtat azon, hogy ő milyennek lát. Ezek szerint ő a nálad vékonyabb alakot szereti. Ezt fogadd el és, ha úgy érzed, tegyél érte. Mondjuk én mindenesetre bevonnám őt is a diétába, főleg, ha 15 kiló pluszban van...
2022. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as, na a hízásfétises megérkezett :D
2022. márc. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!