Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kizárni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kizárni egy olyan embert az életemből, akiről tudom hogy el kell engednem, de nem tudom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom tovább, ahogyan velem bánik, de nélküle is rossz és nem tudom elengedni. Napi szinten beszélünk pár mondatot.
2022. máj. 20. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A “nélküle rossz” önámítás.

Ha egészséges akarsz maradni, otthagyod, mint a romlott ételt.

2022. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor akaratgyenge lehetsz. Ha nem megy mashogy akkor Pszichológus.
2022. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mégis hogyan bánik veled, ha nem tudod őt elengedni? Valószínűleg annyira még sem elviselhetetlenül, ha nem megy azonnal a leválás róla. Ha valóban pontot akarnál tenni a dologra, akkor nem lacafacáznál ennyit... Nem lehet, hogy csak rosszul értelmezed a viselkedését? Félreérthetően szokott fogalmazni az illető?
2022. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Régebben még jól bánt velem, és ez az énje hiányzik. Már egy jó ideje semmibe vesz, amikor próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, akkor se foglalkozott vele. Úgy beszél sokszor velem mint egy kutyával. Már rég óta ez megy, sírva alszok el szinte minden este, de mégse bírom elengedni.
2022. máj. 20. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyan dologról írsz amire nincsen mindenkinél alkalmazható tökéletesen működő bevált algoritmus. Ez a dolog is ugyanúgy elhatározás kérdése, mint leszokni valamilyen függőségről. Azt kellene erősen tudatosítanod magadban ami talán már valamennyire sikerült, hogy egy bántalmazó kapcsolat semmilyen szinten nem visz előre az életben és csak rombol. Az ilyet pedig nem lenne szabad hosszútávon fentartani.


Legelőször meg kellene mondanod az illetőnek, hogy nem szeretnél már vele beszélgetni és innentől csak neked kell kibírnod, hogy nem gyengülsz el.

2022. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak pár mondatot beszéltek naponta, azt nagyon könnyen le tudod redukálni akár nullára is. #3 voltam.
2022. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen eldöntöd fejbe, megszakítasz vele minden kapcsolatot és élsz. Ennyi.

N 30

2022. máj. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs régi énje, az csak a beetetés része volt, jó ha tudod, ő valójában ilyen. És ha kicsit is szereted magad, akkor ott hagyod a faxba az illetőt.
2022. máj. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz.
2022. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!