Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem kimarad az életemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kimarad az életemből a párkapcsolat és annak velejárói?

Figyelt kérdés
Még tizenéves volt egy kapcsolatom, azóta egyedül vagyok 4 éve. Nem hatalmas idő egyedül és jelenleg nem feltétlen bánt, de van egy részem, ami egy kicsit fél, hogy elmegy még egy év ugyanígy, még egy és egy, aztán máris 7 évnél járok és ki tudja meddig megy tovább. Eddig úgy álltam hozzá, hogy szakítás után adok időt magamnak jól lenni, utána pedig nem görcsöltem rá, csak éltem az életemet, azonban nem alakult semmi. Ma azonban belegondoltam, hogy a legtöbb barátom párkapcsolatban él, milyen jó hogy ott vannak egymásnak és leginkább az a része bánt, hogy miket megéltek együtt és nálam ezek mind-mind kimaradtak. Az első kapcsolatom nem volt túl mély, csak elvoltunk egymás mellett és nem egy jó viszonyítási alap. Tudom, hogy van egy csomó időm még, mégis valamiért kínoznak ezek az érzések, hogy a fiatalságomból kimaradtak ezek, nincs mi elmélyüljön, nincs mi komolyodna és nincsenek párkapcsolati élményeim. Ugyanakkor nem akarok erőltetni semmit és mielőtt félreérteni valaki nem akarok mindenáron valakit. Szimplán kicsit fáj, hogy soha nem volt nekem igazán fontos valaki és én sem voltam senkinek igazán fontos ilyen szempontból. Tudom el kellene engednem ezeket de nem tudom. Valaki tudna tanácsot adni?
2021. máj. 18. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem korfüggő dolog. A barátaid épp most élik meg ezeket a párkapcsolati élményeket. De amint lesz neked is valakid, akár évek múlva, te akkor fogod ezeket átélni.

Szóval nem fog kimaradni teljesen az életedből mindez, csak kicsit csúszik másokhoz képest. Ne aggódj, neked is lesznek ilyenek, csak kicsit később :)


Már egyre oldottabb a vírushelyzet, nyitnak a helyek, járj el új helyekre, ismerkedj, barátkozz, iratkozz be tanfolyamokra, edzőcsoportba stb hátha ráakadsz a szerelemre.

2021. máj. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne várj tovább, állj rá rendesen, én 7 éve vagyok egyedül nőként.
2021. máj. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!