Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz vagyok, de volt már 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, de volt már 3 kapcsolatom, bennem a hiba? 28N

Figyelt kérdés

Első kapcsolatom 19 évesen volt. Mindegyik férfi tudta, hogy nem voltam még pasival, nem is sürgettek, de nem is kapkodtam el az első alkalmat. Mind nagyon klassznak indult, aztán jött a feketeleves.

A) Autós forgalomban lett tiszta ideges, megijesztett ez az oldala így dobtam.

B) Hirtelenharagú volt, nem volt haragtartó, de hagyni kellett, hogy lenyugodjon.

C) Mindenben neki volt igaza, igen hamar elköszöntem tőle.


Nem tudom ezek ilyen tipikus dolgok amit egy nő ha nem néz el sose lesz hosszútávú kapcsolata?


2022. máj. 23. 18:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

Valószínűleg vonzódsz ezekhez az alkatokhoz. Nekem is meg van a hibám, én pl. a művész-lelkű nőkért vagyok oda. Nem bírom elviselni őket, de kikészít az a könnyedség, ahogy túllépnek a hétköznapi zaba-kefe-szunya életcélokon. Nem lehet velük normálisan együtt élni, legalábbis nekem nem sikerül.


Máskülönben elképzelésem sincs, hogy sikerült 9 év alatt mindössze 3 férfival bizalmi kapcsolatba kerülnöd. Lehet, hogy rossz helyen keresed a rossz embert. Vagy nem is keresed, csak várod, hogy betoppanjon. Sajnos ritkán toppan be magától, ezért keresni kell.

2022. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
"ha nem néz el sose lesz hosszútávú kapcsolata" - Én se tudok elnézni bizonyos dolgokat, egyszerüen nem megy, mert tudom, ha most itt tartunk, mi lenne 1 vagy 10 év múlva...
2022. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

"Elég furcsa dolgokért szakítottál. "


Egyáltalán nem furcsa ezek miatt szakítani. Nekem sem kéne idegbeteg, hirtelen haragú ember, és olyan sem, aki azt hiszi, hogy mindig neki van igaza. Hosszú távon ezek nem működnek.

2022. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
Mivel az emberek java resze talal magahoz valo tarsat, igy igen, benned van a hiba.
2022. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12-13: igazat is adnék nektek, félig-meddig. Csak amikor mindig a másik a hülye, akkor ugye az emberben felmerülnek kérdések. :)
2022. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Minden partner mást hoz ki az emberből. Lehet te hoztad ki az első kettőből az idegesseget, dühöt. Olyan ember nincs aki mindig mindenben úgy viselkedik, cselekszik ahogy te azt elvarnad.
2022. máj. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Te vallásos vagy kérdező?
2022. máj. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Idegbeteg-gyanús?


Hát bszki, akkor én is idegbeteg vagyok, mikor a hülyéken felkapom a vizet. :D


33n

2022. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Csak amikor mindig a másik a hülye, akkor ugye az emberben felmerülnek kérdések." - Bennem nem, csak sóhajtani szoktam :)


Egyszerű példa: Barátnőm megveszi a vajat, de azt a fajtát nem szeretem, szólok neki, majd 1 hét múlva mégegyszer megveszi ugyanazt... persze megint szólok neki, majd 1 hétre rá nyitom ki a hűtőt, reggeliznék, és megint ugyan az a vaj van bent! Igen, konkrétan ezért szakítottunk, mert ezt nem bírnám 40 éven keresztül :)

2022. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%

Ezek így leírva nem tudom.

Az emberi természet olyan amilyen. MO sok emberben nagy a feszültség, de ezeket neked kell tudni milyenek voltak.


Olyan hogy nincs veszekedés vagy vita olyan nincs. Szépen lassan megismered a másikat. Hibátlan ember nincs. Hibátlan kapcsolat sem.


Szex miért nem volt. Nem tudjuk a részleteket, mennyi ideig voltatok együtt. stb stb stb.


Ha ketten együtt vagytok azt ketten rontjátok el. Max nem veszi észre az ember ki is hibázott.


Spec a B tipusú vagyok. :)


Mellettem nem lenne probléma hogy kipróbáljuk -e Bár 4x ben járok de 2 nap a max amit bírok nélküle. Innen közelítve nem értem hogy nem volt szex.


De ne add fel, csak azért hogy megszabadulj tőle ne add magad oda bárkinek.

2022. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!