Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
most mentem 9.-be és van egy fiu aki nagyon nagyon tetszik nekem.. de van bnöje már nagyon régota és sajnos nagyon szép is:D de viszont párszor beszéltem a fiuval hosszasan és ugy vettem észre hogy nagyon kedvel engem:)és mondott pár nagyon aranyos dolgot:) vagy nem tudom még sose voltam hasonlo helyzetben lehet hogy csak simán ilyen nagyon kedves mindenkivel vagy nemtudom beképzelem magamnak a dolgokat..:/ de most nem tudom mit is tegyek? hagyjam az egészet? vagy vegyem fel msnre és beszélgessek vele ott is?:) nem akarom a bnöjétöl elszedni, csak jol esik vele beszélgetni és gondoltam akkor msnen is.. és akkor hátha többet megtudnék.szerintetek?
2010. szept. 18. 11:34
 1/9 Holdtündér ***** válasza:
100%
Nem is tudom... Ez olyan kétemberes dolog. Ha ő nem akarja, úgyis észreveszed. Talán egy próbát megér... DE! Te sem örülnél ha a barátoddal kikezdene egy csaj.
2010. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi akadálya, attól még barátok lehettek. Csak nehogy féltékeny legyen a 3. fél.
2010. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

én nem akarok vele kikezdeni épp ezt mondom:S mert énis nagyon féltékeny tipus vagyok tudom milyen lehet és engem már csalt meg egy barátom és akkor már tudtam h én sose leszek olyan csaj.. de mivel csak barátkozni akarok ezért ..:D

és köszönöm szépen a válaszokat:) zöld kéz.

a többiek véleményét is várom

2010. szept. 18. 11:42
 4/9 Holdtündér ***** válasza:
100%
Próbálj meg barátkozni, aztán majd kialakul a többi. Én sok sikert kívánok. :)
2010. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne vedd fel. tapasztalatbol mondom, minél többet beszélsz vele annál jobban "beleéled magad a dolgokba" és a végén csak neked lesz szar. beszéljetek sulibaés ennyi.majd ha nem lesz nője akkor probáld meg.
2010. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm nektek iis((:
2010. szept. 18. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogyha továbbra is tartod vele a kapcsolatot, beszélgetsz vele, ez egy veszélyes csapda számodra. Azért, mert érzelmileg megérintett és így még jobban fogsz szenvedni, minél többet beszélgettek, mert ő csak barátként gondol Rád, Te viszont másként és ez egyre fájdalmasabb lesz Neked, ha nem tudsz elvonatkoztatni az érzéseidtől és nem tudsz Te is csak barátként, vagy semlegesen gondolni rá. Az már más kérdés, hogy a srácnak milyen a kapcsolata a jelenlegi barátnőjével, mert ez sem mindegy. Hogyha harmonikus, boldogok és becsületes, SZERELMES belé és nem csalná meg a barátnőjét, akkor valószínűleg csak barátkozni szeretne Veled, de ha szakítófélben vannak, akkor teljesen más a felállás.Ezt nem tudod kideríteni valahogy???

27/nő

2010. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!!


Próbálj meg túllépni ezen a dolgon.Nehéz,de el kell fogadnod,hogy csak barátok lehettek.Különben nagyon fogsz szenvedni.Én már megjártam ezzel.Sokat beszélgettem a sráccal,pedig tudtam,hogy nem lehet köztünk semmi... és nagyon rossz volt.

Amint elfogadtad,hogy csak barát és semmi több,természetesen beszélhetsz vele.

De előbb ezt magadba rendezd le!



Én is ismerek ilyen szitut.

Egyik barátnőmnek van barátja.Komoly kapcsolat,már több mint 1,5 éve együtt vannak és nagyon szeretik egymást.A lánynak van egy nagyon fiú haverja.Egymás mellett ülnek órákon,sokat beszélgetnek,de ennyi.Nincs köztük semmi.Ezt a 3. személy is elfogadta és nem zavarja őt.

De lehet,hogy a ti helyzetetekben féltékeny lenne a lány...

15/L

2010. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nagyon-nagyon köszönöm a válaszokaaat.

amugy meg sztem jol megvannak..mert egyik nap is láttam öket hogy nevetgéltek meg smárolgattak:S és mikor a fiu kiszurt engem akkor rögtön elkezte puszilgatni a bnöjét.. :/ és áh nehéz lesz "továbblépni" mert naponta látom szinte és gyakran összefutunk hazafele / odafele menet:s

jaj és nagyon szépen köszönöm mégegyszer a válaszokat sokat segitettetek:)

2010. szept. 18. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!