Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Vidéki leszbikus lány vagyok,sajnos nem ismerek hozzám hasonló identitású lányokat.

Nem feltétlen ismerkedés céljából,de szeretnék azonos érdeklődésűekkel végig bulizni egy éjszakát.

Budapesten,ha elmennék egy ilyen típusú szórakózóhelyre,akkor van esélyem,hogy összeismerkedek valakivel/valakikkel,vagy nem vagytok nyiottak az idegenekre?

Befogadnátok,vagy kinéznétek?Hol keressek olyan személyt,aki eljönne velem ilyen helyekre?Senki nem tudja rólam,hogy leszbikus vagyok,barátok kizárva.:(


2011. nov. 6. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:

hát attól függ.

melyik városban laksz vidéken?

mert am lehet tudok mondani helyet (sőt biztos) ha olyan helyen laksz amit ismerek :D

2011. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ejjj ejjj
2011. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Zemplén megye,de nem akarok a környékre menni...
2011. nov. 6. 22:08
 4/10 anonim ***** válasza:
de melyik városban laksz? :)
2011. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézz körül itt: [link]
2011. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mezőkövesd.Néztem a pride-on,de mindenki egyéjszakásat keres,vagy társat.Én nem,csak bulizni szeretnék úgy hogy közben nem bámulnak a férfiak hogy ahh,beszállnék.
2011. nov. 6. 22:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Kifejezetten csaj buli: [link]


[link]

2011. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne pride.hu-t olvasd, az eléggé ergya...

pinkvanilla.hu fórumán kérdezősködj. biztos szerzel pár embert, akivel többesben (2-3 fő akár) elmehetnétek együtt, a környékről. ;)

2011. nov. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egyébként ha szereted az alter zenét, akkor chicken exit. sok a fiatal, huszonévesek. ha a hagyományosabb érdekel, akkor ösztrosokk (két tánctér van, retro és mostanizene), a korosztály inkább huszas vége, harmincasok stb.

a chicken exit nyitott queer buli, fiúk-lányok vegyesen (sokan viszik a meleg srác haverokat, hetero ismerősöket stb.), az ösztrosokk csaj nőknek.

aztán a többiről meg... pinkvanillán szerezz embert. :)

2011. nov. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,a Chicken exit-ről még nem is hallottam...Egyébként,igen,a pinkvanillán fent vagyok,de nem olyan egyszerű.:) Azért köszönöm az infokat.
2011. nov. 7. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!