Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan lett mérges rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lett mérges rám a pasim apukája?

Figyelt kérdés

Tegnap sokáig dolgoztam (hostesskedek egyetem mellett), későn értem haza, ma pedig már tíztől volt órám egyetemen. Barátom eljött értem késő este kocsival és elmentünk hozzájuk.


Reggel mikor felkeltem nem volt túl jó a hasam, mentem volna vécére, csukva volt az ajtó, így kopogtam. Apukája volt bent. Vártam, vártam, de közben már lassan indulnom kellett volna, kb. 20 perccel később újabb kísérletet tettem, azt hittem már rég kijött (addig a szobába készülődtem, sminkeltem), nyitom le a kilincset, hát zárva. Kopogok újra, és nagyon idegesen, bunkón kiszólt az apukája valami ilyet hogy: "Kiscsillag, mi nem érthető azon, hogy foglalt? Hagyjál már nyugodtan legyél kedves!"


Nagyon rosszul esett, fogtam magam és elviharzottam a házból minél gyorsabban. Mert bár utálok egyetemen vécére menni de ez a lehetőség maradt ha nem akarom össze...ni magam mielőtt előadást tartottam volna. Nem kértem bocsánatot sem. Ezen kattogok azóta hogy lehet nem tettem emiatt jó benyomást? (20/n)



2022. máj. 25. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Az apja volt bunkó.
2022. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád. Honnan kéne tudnod, hogy valaki a fél életét a budin tölti reggel? Ráadásul a stílusa is hagy kívánnivalót maga után.
2022. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy nem kértél bocsánatot, ugyanis nincs miért. Ő volt bunkó. Alapból, a f.szért kell fél órát trónolni a vécén olyankor, amikor gondolhatod, hogy más is használná (különösen egy vendég). És még ő kiabálja le a másik fejét. Szép...
2022. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szívesen mennék hozzájuk ezután.

Nem te voltál a hibás szerintem.

2022. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy paraszt az apja. Ha valaki nekem bekopog, miközben vécén ülök, hacsak nem vagyok baromi beteg, akkor kicsit csipkedem magam, mert sejtem, hogy a másiknak is kell... Nemhogy még 20 percet ücsörögjek és lecsesszem a másikat.
2022. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy jogosan... de ha ezen elgondolkodtál, azért egy kis önbözalomnövelő tréning nem ártana neked.
2022. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy az apja nem megfelelően reagált erre, de mi lesz később? Pasid mit szólt ehhez?
2022. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pasimnak nem szóltam még erről.
2022. máj. 25. 15:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, szorulása volt, azért volt kissé nyers. De igen, alapvetően itt az ő stílusával volt a baj.
2022. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleve tahóság órakra befoglalni a klotyót.
2022. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!