Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a munkahelyemen férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a munkahelyemen férfiaktól a következőket tapasztalom, az jelentheti azt, hogy nem vagyok csúnya, vagy pusztán, ha valaki rendes, kedves ember, azzal is így bánnak?

Figyelt kérdés
Időben, személyekre elosztva:Flörtölés kétértelmű megjegyzéssel, szemezés, karsimogatás, rámírás minden nap kedves üzenetekkel reggel és este, kávézni hívás, bókolás. Ez ömlesztve van most itt, ezt egy 120 fős kollektívából 5 különféle embertől éltem át felosztva egy év alatt, illetve önbizalomhiányos pasik nagyon zavarba jönnek tőlem, ketten. Nem öltözöm kihívóan,jóindulatú vagyok,a munkát tekintve közvetlen, proakktív, egyéb témákban zárkózott b kicsit, inkább halkabb típus, de nagyon szeretek segíteni a munkatársaimnak, és ez is a feladatom. Közlekedés közben is volt, hogy nézték, leszólítottak. Az egyetemen kutyát nem érdekeltem kB. 1 2 próbálkozó volt az évek alatt.Gimiben sem voltam menő semennyire.

2022. máj. 25. 17:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
Ezt a kérdést se nő írta...
2022. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De
2022. máj. 25. 17:55
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Igen szép vagy. Csak gondolom szerényebb, picit visszahúzódóbb, nem az a bulizós, társaság közepe, óriási baráti körrel rendelkező. Ilyen is van. Gondolom már van párod sok-sok éve, mint ahogy az ilyen csajoknak szokott, mert valaki egyszerre okos és szerencsés lecsapott rád.
2022. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Magasabb beosztásu vagy náluk? Vagy "nekik"végzel munkát mint pl a bérszámfejtők?
2022. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ne a gimiből indulj ki. A felnőtt élet más.


Esküszöm, van valami a Túl szexi lány dalszövegben... Rám úgy néztek konkrétan 18 éves koromig, mint a leprásra, azóta meg már voltam menyasszony (én vetettem véget a kapcsolatnak), és most is sokan próbálkoznak. Nem is tudom, miért mondják, hogy olyan jó gyereknek lenni. Nem jó.

2022. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magasabb beosztasú
2022. máj. 25. 18:11
 7/20 anonim ***** válasza:

"szeretek segíteni a munkatársaimnak, és ez is a feladatom. "

Valoszinű itt a kulcs

2022. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%
Privibe küldj egy képet, és megírom milyen vagy.
2022. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem küldök.
2022. máj. 25. 18:22
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd meg tőlük. Mi honnan tudjuk hogy milyen vagy ha nem látunk?
2022. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!