Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a munkahelyemen férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a munkahelyemen férfiaktól a következőket tapasztalom, az jelentheti azt, hogy nem vagyok csúnya, vagy pusztán, ha valaki rendes, kedves ember, azzal is így bánnak?

Figyelt kérdés
Időben, személyekre elosztva:Flörtölés kétértelmű megjegyzéssel, szemezés, karsimogatás, rámírás minden nap kedves üzenetekkel reggel és este, kávézni hívás, bókolás. Ez ömlesztve van most itt, ezt egy 120 fős kollektívából 5 különféle embertől éltem át felosztva egy év alatt, illetve önbizalomhiányos pasik nagyon zavarba jönnek tőlem, ketten. Nem öltözöm kihívóan,jóindulatú vagyok,a munkát tekintve közvetlen, proakktív, egyéb témákban zárkózott b kicsit, inkább halkabb típus, de nagyon szeretek segíteni a munkatársaimnak, és ez is a feladatom. Közlekedés közben is volt, hogy nézték, leszólítottak. Az egyetemen kutyát nem érdekeltem kB. 1 2 próbálkozó volt az évek alatt.Gimiben sem voltam menő semennyire.

2022. máj. 25. 17:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Még hányszor írod ki a kérdést? Mi a célod?
2022. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hányszor? Valaki ezt már megkérdezte?
2022. máj. 25. 19:02
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, a segítőkészséged, hangvételed miatt érzik úgy, hogy megközelíthető vagy?

De lehet, csinosan öltözöl, ha nem is kihívóan, attól még lehetsz nőies. Engem már akkor is meg szoktak nézni és bókolni nők és férfiak vegyesen, ha a szokásos farmer bermudanadrágom helyett ugyanolyan térdig érő totál szolid farmerszoknyát veszek fel ugyanazzal a pólóval és sportcipővel. De simán olyasmik is szoktak számítani, hogy aznap kirúzsoztam-e magam és kiengedtem a hajam, mert épp vidám napom van, vagy csak repülőrajttal indultam otthonról, mint egy űzött vad és a piros lámpánál összegumiztam a hajam. :D Ja és 20 éves koromig nem volt egy udvarlóm se, aztán 20 évig férjnél voltam az első jelentkezővel, most meg elvált negyvenes anyaként meg úgy kell "hessegetnem" a munkatársakat, a gyerekek edzőjét meg sarki boltost meg a szomszéd bácsit. Ja és sosem voltam egy párductestű amazon, szebb meg aztán pláne nem lettem. Vagy biztos a feromonok :)

2022. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon durván túlkomplikálod,vagy nagyon nagy ribi vagy,vagy nagyon buta szürke kisegér.
2022. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%
120 főből 1 év alatt 5 fő azaz azért egyáltalán nem sok, sőt. Ha tényleg jó nő lennél, ez ennek a többszöröse lenne.
2022. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképp vagyok.

Mármint 18éves koromig a rút kiskacsa voltam. Most sem tartom magam olyna nagyon szépnek, de annál jobb, az biztos.. :D


Sajnos(?) nekem is olyan a természetem, hogy kedves vagyok, vidám, mosolygós, segítőkész. Én szeretek beszélgetni is az emberekkel, legalábbis régen mindig azt mondták az idegenek rém, h csendes, visszahúzódó, most az utóbbi években meg már nem, beszédes és tényleg hamar megtalálom a közös hangot sok emberrel, eldumálok velük.


Azért írom h sajnos, mert a munkahelyemen sok férfi kolléga totál félreérti a kedvességet. Nme flörtöltem, semmit nem csináltam azontúl, h normálisan álltam hozzá mint bárkihez és bezsélgettem pár szót vele, ennyi..


Most is volt egy olyan szitu az új munkahelyemen, h egy nagydumás srác beszélt hülyeségeket. Nemvolt korábban nagy szám, de sikerült helyből "leoltanom" egy szofisztikált reakcióval. Nem vall rám, és egyébként nem ellenszenvből hanem mert nagy a szája láttam, és tudtam hogy nem sértődik meg. Na és utána kapcsoltam, h remélem nem veszi ezt odaperzselő beszólásnak, flörtnek..


Mert belegondolva ha ezt egy 100 tonnás ronda nő csinálja, nem foglalkozik vele a pasi, de ha egy csinos nőtől jön hirtelen a semmiből egy ideszólás amitől leesik az álla, az már sokaknak flört kategória..

2022. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15-ösnek igaza van, saját tapasztalat. Jó nõnek számítok, és dolgoztam Amazon egyik raktárában
2022. máj. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, meggyőztetek, bár az is tény, hogy a 120 ból 12 vel találkozom home Office miatt, de nektek hiszek, az az 5 semmi. Szép napot.
2022. máj. 26. 06:32
 19/20 anonim ***** válasza:
47%
Áh, nem irritálóak egyáltalán a tőmondatokban megírt válaszaid. (Ja de.)
2022. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Adsaf privát üzenetére válaszolok itt. Hogy reagálok a közeledésre, ürüggyel való megkeresésre?Hát ez nehéz. Szolgálatkészen, egy pontig. Addig nem tudok elutasító lenni, míg nincs konkrét kávéra, randira hívás, hisz aki a flörtöt komolyan veszi, az kinevethető, aki beképzeli magának, hogy tetszik a férfinak, az beképzelt liba. Amíg csak megérzés, saját észrevétel, hogy x nek bejövök tán, addig úgy teszek, hogy nem történt semmi, adom magam. Ha nem céges levelezőn ír valaki, akkor viszont már nem megyek bele a játékba. Megnézem, ég e a ház, és ha látom, hogy csak ismerkedik, nem válaszolok. Kávézást mindig elutasítom, mert itt a csajok külön kávéznak, esznek, ebbe én is beilleszkedtem, így nincs kombinálás, vádlás azzal, hogy játszadoznánk. Randira hívás meg már nyilvánvaló. Nálunk nincs írott policy, mint nálatok, a kávézó csajok közül is többeknek innen van a párja, csak már régről.
2022. máj. 27. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!