Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell úgy kommunikálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell úgy kommunikálni munkahelyen csúnya férfiként, hogy a nő ne gondolja azt, hogy közelebb akarok kerülni hozzá?

Figyelt kérdés

Ilyen esetben ugye felháborodnak illetve ellenségesek lesznek, illetve védekezők.


Nem akarom ennek kitenni őket, de vannak beszélgetések amelyeket nem lehet egyszerűen kikerülni.


Udvariasságból (ismerkedési szándék) nélkül néha felteszek egy-két kérdést, mert ott bambán állni olyan bunkónak jön le.


Vagy kizárólag csakis a munkáról szabad beszélgetni és semmi más kérdést nem szabad feltenni mert tolakodásnak veszik?


2019. okt. 18. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Én csak azon kollégáimmal beszélek akikkel tényleg nem akarnék összejönni. Így nem kell megjátszani semmit :)


Van 2 kivétel, de ők se az a zavarbahozós véglet, így velük is jól megy.


Tedd te is ezt.

2019. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Ne tegyél fel magánjellegű kérdést munkahelyen, akivel nem vagy olyan kapcsolatban. Ez nem a sarki kocsma.

Igen, sikerült eltalálnod, a munkával, munkahellyel kapcsolatban tegyél fel kérdést, vagy teljesen semlegeset. (pl. a sarkon nyílt új kajáldáról)


"de vannak beszélgetések amelyeket nem lehet egyszerűen kikerülni."

Mi ilyen kérdés lehet egy munkahelyen, ami nem a munkahellyel függ össze?

2019. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy bizonyos szintig szabad, ugyanúgy, mint bárkivel, mintha egy pasival beszélgetnél.


Ne bókolj különösebben, stb. ne vigyél virágot, ami a lényeg ne fixírozd a mellét, ha beszélsz a szemébe nézz, de ne szuggeráld.

2019. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3


De ezeket jóképű pasiknak szabad?

A mell fixirozás meg virág az már erős nem?

2019. okt. 18. 14:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyéntől függ kivel miről lehet beszélgetni félreértés nélkül. Volt munkahelyemen több pasival is dumálgattam szexről, mégse akartam összejönni egyikkel se. Meg ők se velem. 36/n
2019. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1


Igen, nem lehet elkerülni a munka miatt azokat a lányokat sem akik vonzóbbak. Még ha nem is akarnék semmit se tőlük, még úgy is eljátszák azt, hogy félreertik. Nem tudom miért amúgy. Muszáj a munkakörömből adódóan információt, domukentumokat kérnem tőlük.

2019. okt. 18. 14:57
 7/12 anonim ***** válasza:

"A mell fixirozás meg virág az már erős nem?"


Jesszus! Benned tényleg felmerül, hogy szabad-e fixirozni a nők melleit úgy, hogy észreveszi? Akkor ne csodálkozz!


Amúgy meg azt szabad, amire a másik vevő.

2019. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7


Épp az merült fel, hogy nem szabad. Ezért tartottam erősnek a példát és ezért kérdeztem vissza.


Amúgy nyilván jóképű srácok simán beszélgethetnek velük, nem gond, még ha nem is akarnak egymástól semmit csak csevegni, viszont a magamfajtáknak nagyon oda kell figyelnünk, nehogy kommunikáció, párbeszéd alakuljon ki velük mert azt sértésnek, személyes támadásnak veszik.

2019. okt. 18. 15:03
 9/12 anonim ***** válasza:
kezeld őket emberként és kerüld a fizikai kontaktust. ennyi.
2019. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Beteg vagy egy kicsit.

Egy jóképű sem beszélhet egy nővel a menstruációról, vagy a szexuális életéről, hacsak ő nem hozza fel.

Órákat tudok beszélgetni bárkivel, ha érdekes témáink vannak, mindenféle félreértés nélkül.

2019. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!