Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm aki megosztot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm aki megosztotta velem hogy érdeklődik iránta egy arab férfi szerintetek hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
Lehet nincs igazam nem ismerem sem az arabokat sem a kultúrájukat. Ez a férfi 23 éves tényleg nagyon fiatalos a kinézete. Messengeren beszélgetnek kb egy hónapja de már most olyanokat ir neki hogy szereti ő a világ legszebb nöje szóval füzögeti.. Nekem az a furcsa hogy ő libiai ahol most ugye háború van..Barátnőm nem fog utazni nem egy utazós fajta de nem tudom hogy ez a férfi csak tényleg beszélgetni ismerkedni akar e vele vagy van valami terve. Ő is ezen vaccillál de meggyőzni nem tudom remélem nem vette be amiket mondd nekem az az érdekes hogy ott háború van de ő szinte egész nap egy idegen nőnek csapja a szelet. Sőt az egész fura nekem őszintén mondva.

2022. máj. 25. 19:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen ezt gondoltam én is hogy ez a férfi sumákol azt ki jelentette az elején hogy ő komolyan veszi a muszlim hagyományokat már akkor mondtam hogy ne beszélj vele mert nem lesz ebből semmi legalábbis semmi jó. Óvatosnak kell lenni az már biztos én tuti ahogy be jelölt volna úgy tiltottam volna le
2022. máj. 25. 22:37
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
Itthon vannak 1:1 cigany gyerekek akik rajuk hasonlitanak es kevesbe veszelyesek .. tmnem is ertem miert nem a hazai kell.. mindig a kulfoldi fax..
2022. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

12: mert a hazai fax (a ciganyokat leszamitva, ebben igazad van) altalaban egy forintot nem er

Azt se tudjatok hogy kell ferfinak lenni xd

2022. máj. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
13. Nem minden nőnek ugyan az a férfi hidd el.
2022. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%

Nőként nem értem, hogy ezeknek hogy lehet bedőlni. Ráadásul ezeknek az araboknak annyira taszító a stílusuk.

Egy ismerősöm van, akinek arab a férje, de ő már régóta itt élt Magyarországon, mikor megismerkedtek és abszolút európaiként viselkedik. Nem azt mondom, hogy mind át akar verni, de neten mondjuk úgy, hogy igen. Annyira átlátszó, hogy teszik a szépet az eu-s letelepedésért.

2022. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen az barátnőm picit naiv típus de a kétely benne is ott volt mondom engem a hideg rázott ki tőle. Sok nő elhiszi hogy tényleg "rendes" férfi és ők nagyon jól tudnak hizelegni pontosan tudják mit mondjanak egy nőnek meg hát erőszakosak is és nehéz őket le rázni ha barátnőm nem írt vissza neki egy napig a képei alá irogatta mennyire szép milyen csodálatos nő ő inkább írt mert nem akarta hogy minden ismerőse lássa. Az egojának hizelgett. De utána ki tudja mi lett volna a sorsa mondtam is neki olvassa el a fátyol mögött című könyvet.. És örüljön hogy ide született nem oda
2022. máj. 26. 13:47
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Meg akarja fektetnies kesz. Nincs ebben semmi titok. Ha ezt nyiltan kimondja fele hogy o vilag legszebb noje akkor csak hizelegni akar neki ami meg tudjuk mire megy ki.
2022. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!