Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan tartom idiótáknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartom idiótáknak az olyan csajokat akik tinderen szinte elvárják az insta profilt, autóban pózoló képekkel, és étteremben kajákat lefényképezni? Mi ebben a szexi?

Figyelt kérdés
Én már azt is full idiótaságnak tartom, ha egy csaj fotózza az éttermi kajáit miközben szürcsöli az italját. Számomra ettől nem lesz szexibb, sőt inkább lerí róla, hogy nincs egyénisége és megy a tömeg után, tehát nem értelmes. Amikor étteremben vagyok azért vagyok ott, hogy egy jót egyek nem fényképezgetni, ha valaki emiatt jobbra húzna, de a az éttermi kaja kép hiánya miatt inkább balra az egy totál idióta. Arról nem is beszélve, hogy milyen proli dolog a kocsiddal pózolni. Ha a társadalom szerint ez inkább menő, mint szánalmas, akkor nincs mese lekell cserélni a társadalmat és kivonni a demokráciát a fenébe.
2022. máj. 25. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A boldogság és jólét promózása alapvető elvárás a mai modern fogyasztók világában.
2022. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
72%
Vannak ilyenek is. Mondjuk a Tinder java. A normàlisabb nőket hidd el, nem ott talàlod meg.
2022. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Honnan tudod, hogy azért húz balra, mert nincs kint kajás kép?


Illetve szerintem nem lesz butább valaki attól, mert lefényképezi az ételét, vagy követi a divatot. Én inkább azoktól megyek falnak, akik görcsösen egyediek akarnak lenni. Jó, ha kreatív az ember, de vannak dolgok, amiket mindenki csinál, és ez nem baj.

2022. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
29%

Én szeretem felrakni közösségi oldalakra ha a barátom elvisz szép helyre kirándulni, pl Milánó vagy Róma, és beülünk egy modern étterembe.

Miért ne osztanám meg ezeket a dolgokat, hogy lássák mások is?

24L

2022. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyen elvárásokkal miért tinderezel?
2022. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 Nem azzal van a gond, ha felrakod, azokkal a divattardokkal van a gond akiknek alapelvárás, hogy legyenek ilyen képeik. De a kis agyukkal nem fogják fel, hogy lehet pár kell ahhoz, hogy utazgassanak és képeket rakjanak fel. 🥴
2022. máj. 25. 20:33
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
55%

#4baràtod #tinder


Ha éppen belovagolsz orszàgokat ne tinderezz,kímélj meg.

2022. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

"és kivonni a demokráciát a fenébe."


ezt jól megmondtad.

Te aztán okos gyerek vagy :D

2022. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Vallásos klubban probàlkozz.

Mindenkinek meg van saját véleménye , és èrtèkrendje amihez megvan minden joga.


De jóbarát, fordítva ülsz a lovon.

Emiatt nem fogják neked lecserèlni a demokráciát.


Azt kellene inkább magadban keresni , hogy téged miért fusztràl , vagy egyáltalán miért èrdekel ha valaki flexel


Miért fusztràlnak téged más dolgai?

2022. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

"ha a barátom elvisz szép helyre kirándulni"


Elvisz? Mint egy kisgyereket?

2022. máj. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!