Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan tartom idiótáknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartom idiótáknak az olyan csajokat akik tinderen szinte elvárják az insta profilt, autóban pózoló képekkel, és étteremben kajákat lefényképezni? Mi ebben a szexi?

Figyelt kérdés
Én már azt is full idiótaságnak tartom, ha egy csaj fotózza az éttermi kajáit miközben szürcsöli az italját. Számomra ettől nem lesz szexibb, sőt inkább lerí róla, hogy nincs egyénisége és megy a tömeg után, tehát nem értelmes. Amikor étteremben vagyok azért vagyok ott, hogy egy jót egyek nem fényképezgetni, ha valaki emiatt jobbra húzna, de a az éttermi kaja kép hiánya miatt inkább balra az egy totál idióta. Arról nem is beszélve, hogy milyen proli dolog a kocsiddal pózolni. Ha a társadalom szerint ez inkább menő, mint szánalmas, akkor nincs mese lekell cserélni a társadalmat és kivonni a demokráciát a fenébe.
2022. máj. 25. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%
10: vagy mondjuk tudja mi a dolga ferfikent, nem egy puhapocsu "fizessunk felesbe a randin" kategoria
2022. máj. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt tennék ki ahogy takarítanak ..
2022. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az asszonynak valo, takaritos nok altalaban nem a tinderen vannak😀

Ott 90% biszex partik*rv@ vagy feminista

2022. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pénze pasira mennek pont!
2022. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!