Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban belefér ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban belefér ha a srác szexi női hírességeket követ a közösségi médiában?

Figyelt kérdés
Tehát nem random nőket, hanem csak olyanokat követ pl. Instán, akik híresek, pl. Gal Gadot vagy Emilia Clarke. Így nyilván nem is lehet szó megcsalásról, de ettől függetlenül azért jó csajokról van szó. Ilyesmi beleférne, ha random hétköznapi nők nem lennének, csak hírességek?

2022. ápr. 4. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
szerintem igen.
2022. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Nálam igen. Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy azt követ, akit akar, nem az én dolgom.
2022. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Magánügye, aki ezen hisztizik az hülye.
2022. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Igen.
2022. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem semmiképpen nem fér bele.

Ha egy férfi szexi nőket követ, meg nézeget, az azt jelenti, hogy arról álmodozik, mert a párjával nem igazán elégedett.

Ez bizony rosszúl esik mindenkinek, te sem véletlenül tetted föl a kérdést.

Ha híres szinész férfiakat követne, valószínűleg nem alakult volna ki a fejedben ez a kérdés.

2022. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Ha egy férfi szexi nőket követ, meg nézeget, az azt jelenti, hogy arról álmodozik, mert a párjával nem igazán elégedett."

Nem jelenti azt. Egyszerűen időnként jólesik a másféle inger, akkor is, ha a párunkkal szuper jó a szexuális életünk.

2022. ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Én is követek ellenkező nemű hírességeket, akik közül biztos van amelyik jóképű is, de ha szóvá tenne a párom az nagyon meglepne, nem is érteném, hogy mi van.🤷‍♀️
2022. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Én nem követek senkit. Nem vagyok facebukkon, instan, semmilyen közösségi oldalon.

Pontosan azért, hogy még véletlenül se legyen ebből probléma.

Sajnos mostanság rengeteg kapcsolat romlik meg az állandó telefonozgatás miatt.

Van amelyiknek válas lesz a vége.

Nem ér annyit az egész. Ha van párom, akkor csak rá szetetnék koncentrálni teljes mellszélességgel. 40 évvel ezelőtt nem volt mobil, de nem is volt annyi válás, meg félre digi-dugi.

2022. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"40 évvel ezelőtt nem volt mobil, de nem is volt annyi válás, meg félre digi-dugi."

Valóban nem volt ennyi válás, sokkal több volt viszont az alkoholista férje mellett eltöltött évtizedekbe belekeseredett asszony. Amúgy könnyebb volt félrekúrni, pontosan azért, mert nem tudtad ellenőrizni, hol van a másik. Míg ma felhívhatod, ráírhatsz, belekutakodhatsz hogy kinek mit írogat, régen egyszerűen nem volt más lehetőséged, mint elhinni, hogy valóban ott volt, amit ő állított.

2022. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Végül is. Ez is igaz.

Ma sokkal könnyebb az ellenőrzés. Kockázatos a hazudozás, mert könnyü lebukni.

2022. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!