Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ennyire rendellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyire rendellenes, hogy a jövőm pozitív előremenetelét fontosabbnak tartom egyenlőre a szerelemnél?

Figyelt kérdés

A hozzám hasonló korú lányismerőseim körében azt tapasztalom, hogy a kapcsolatuk, a szerelmük szinten mindennél jobban elsőbbséget élvez náluk. Képesek akár iskolát, munkahelyet is váltani, hogy a szerelmükhöz valamilyen módon közelebb legyenek, jobban kapcsolódjanak. Képesek kár rosszabb iskolát, munkahelyet is választani vagy teljesen otthagyni...

Nekem ez mindig furcsa volt, mert úgy hiszen, igen kevés az esélye, hogy azzal a férfival maradjak, akibe szerelmes vagyok 17-20 éves koromban. Viszont a jövőmmel kapcsolatos döntések mindig kihatással lesznek rám (pl. jól megválasztott iskola, állás).

Beszélgettünk erről a dologról már a barátnőimmel is, akik nem éppen az én álláspontomon vannak, hanem totálisan az ellenkezőn. Olyasmikkel jöttek, hogy az álláspontom abnormális, rendellenes, semmi érzelem, romantika nem szorult belém. Ez nem igaz, mert voltam már rettentően szerelmes, az akkor szerelmemért bármit megtettem volna... Még most is sokat jelent, szerintem sosem fogom tudni teljes elfelejteni, hiszen hatalmas hatást gyakorolt az életemre, de sosem hoznék már férfiért olyan áldozatot, ami befolyásolhatja negatív irányba a jövőmet...

Tényleg olyan "gáz" ez egy 20 éves lánytól?

Mi a véleményetek erről?


L20


2010. szept. 18. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És addig hogy bírod ki sex nélkül?
2010. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Miért, csak akkor lehet szexuális életem, ha férjhez mentem? Nem hiszem. Mint már említettem, nem zárkózom el a kapcsolatoktól - bár eléggé megválogatom, hogy kivel lépek kapcsolatban -, csak nem megyek bele olyanba, amiről úgy gondolom, hogy hátrányosan befolyásolná a jövőm alakulását, egzisztenciám kiépülését.
2010. szept. 18. 16:08
 13/14 anonim ***** válasza:
Pont Te csinálod jól! Rólad kéne nagyon sok embernek példát vennie! Te ezért a gondolkodásért csak a legnagyobb tiszteletet és megbecsülést érdemled!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!!!
2010. szept. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy!
2010. szept. 19. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!